Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt valakinek hasonló tünete?...

Volt valakinek hasonló tünete? Bizonytalanságérzet.

Figyelt kérdés
6 hónapja kezdődött nálam egy olyan probléma, hogy napközben szédülgettem. Egésznap 1-2 hétig mindennap, aztán egyik napról a másikra elmúlt. Ez így megy azóta is, hogy 2-3 hétig rendben van minden aztán előjön ismét. Az ideggyógyászom azt mondta, hogy ez valószínúleg pszichés, mert a motoros (?) érzékeim rendben vannak meg a vérvételek alapján sincs semmi probléma. Ami nekem sokáig elrontotta a napjaimat, hogy nyáron miután elköltöztem otthonról (19 évesen, érettségi után) rettegtem attól, hogy beteg leszek. Ha fájt a fejem arra tudtam csak gondolni, hogy agydaganatom van. Ha éreztem egy kisebb csomót a mellemben egyből arra gondoltam, hogy rák és most is hogy szédülök csak arra tudok gondolni, hogy valami komolyabb betegség tünete lehet, pedig tudom, hogy nem vagyok beteg mégis tartok tőle. Ez a félelem kiválthatja a szédülést? Akinek esetleg volt ilyen tünete az hogy gyógyúlt meg? Nyugtató? Hangulatjavító? Kérlek segítsetek, mert már megőrülök, hogy minden egyes napomat elrontja 2 héten keresztül. Jövőhéten megyek vissza az ideggyógyászhoz, mert már most enyhe hányingerem is volt mellé, de nem hiszem hogy nincs bajom.

#psziché #bizonytalansaágérzet
2020. márc. 10. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdemes benevezni a pszichoanalízis nevű tudományba. (MENJ PSZICHOLÓGUSHOZ) Főleg ha az ideggyógyász szerint is pszichés eredetű.


Szerintem hipohondria.

2020. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobban vagy azóta?
2020. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett jobb. 1,5 hónapig nem jött elő, de most megint tart 4 napja :(
2020. júl. 14. 09:44
 4/4 anonim ***** válasza:
És most több mint fél év után mi a helyzet? Elmúlt?
2021. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!