Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok, tudom mi...

Pánikbeteg vagyok, tudom mi váltja ki a rohamokat, de mit tegyek ellene? 19/l (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Több műsor illetve,felelet közben csúnyán beégtem,így már olyan erős pánikrohamaim vannak iskolában,hogy pszichiáter gyógyszert írt fel..

Ami már nem használ (0.25frontin)

Első héten szédültem tőle,de önbizalombomba voltam, felelni is mertem pici izgulással,na mostanra elmúlt és gyógyszerrel se megy, iszonyúan pánikolok,legszomj stb stb ájulás..

Áprilistól csak felelések vannak suliba,így muszáj valami megoldás,van mikor tudom ,hogy felelnem kell másnapra hangszálgyulladásom illetve lázam lesz olyan szinten görcsölök🙁tippek?

Van felmentésem felelés alól, de érettségin nem mentettek fel,így suliban is elvárják párszor...pár tantárgyból (2) bukásra állok, és csak feleléssel tudok javítani,így muszáj.A kérdésem,hogy mennyire emeljem a gyógyszert ami hatásos lehet?

Eddig nem mertem,meg féltem hogy érettségiig ugyanez lép fel hogy a nagyobb dózist “megszokom”.amikor nem volt felelés nem szedtem,mert más nem vált ki rohamot,így nem is tudtam rászokni meg semmi,de már mégsem hat úgy, mint az elején..a dokim külföldön,meg elmondása szerint hatnia kéne,na hát ez sajnos nem igaz az esetemben...



2020. márc. 12. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen pszichiáter ír pánikbetegségre Frontint? Szerintem te a háziorvosnál jártál csak. A 0,25 ös frontin nem segít a bajodon.
2020. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is pánikbetegség vagyok. A legjobb gyógyszere ha be szeded a nyugtatót, és azt csinálod ami kiválta ne kerüld el. Hidd el ez a legjobb ellenszere ha mész és azt csinálod ami ki váltja mert így lehet a legjobban meggyogyulni. Érettségi lassan itt van én is most fogok, ne add fel küzdj ellene.
2020. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak egy kerdes. Amikor gyogyszert szedtel ami elnyomta azt a felelmet kivalto gondolatot ami miatt felsz (pl hogy beegsz), hogy nem esett le, h jee. Nem is tortent semmi olyan amitol felni kene? Mert azok a gondolatokat amik miatt izgulni kezdessz nem igazak. Ezt bizonyitja, h nem tortent semmi rossz amikor gyogyszert szedtel es odamertel menni.
2020. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amint meghallom hogy feleles mar felek is,nem kell semmire gondolnom ez olyan mint a horrorfilm leulsz nezni,es tudod hogy nem nevetni fogsz vagy romantikat latni hanem,megijedsz majd..
2020. márc. 13. 23:17
 5/6 anonim válasza:
A felnott lanyom egy csaladi trauma ota, 10 eve beteg. Egyetemet vegzett Okos szep. De mar 1eve munkanelkuli a betegsege miatt....volt kitól orokolni...utálom is magam erte...mar boven lehetne baba. Abba is beleszól a panik. 1szer abbahagyta a gyszert. Ujra kellett es már nem hasznal. Total el vagyok keseredve. Kivanom, hogy gyógyulj meg!
2020. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom!nekem akkor meg jobb is a helyzetem egy kicsit.

Neki kitartast es mihamarabbi gyogyulast!😞

2020. máj. 15. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!