Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiürült már xanax sr?

Kiürült már xanax sr?

Figyelt kérdés

Reggel 7-kor vettem be 1 mg xanax sr-t,ennyire lett beállítva de rosszabbul voltam mint nélküle.

Idegesség,kábultság,zavart gondolkodás voltak a tünetek.

Bevétel óta ittam 4,5 l vizet és ettem is.Szerintetek kiürült már a szervezetemből?

Csüt-re a doktornőmhöz időpont.


2020. márc. 15. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Miert kell szedned? Ki irta fel? Tb-s pszichiater vagy magan?


Ha most kezded, akkor inkabb ne szedj be tobbet belole. Sajat velemenyem de en 1 honapig szedtem frontint es antidepresszanst. Annak az 1 honapnak masfel evig tartottak a mellekhatasai. Akarmilyen szarul vagy, semmi ilyen drogot ne szedj

2020. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van magánpszicháterem,ő volt olyan kedves és felírta!Vállalom a felelősséget mert én bar.m hogy bevettem.13 óra alatt kiment belőlem de én évekig frontin függő vagyok így ma este is ahogy kiürítettem magamból ezt a xanax sr-t már kezdtem nagyon rosszul lenni és bevettem az addig használt frontint.

Én már 2 rehabon megszabadultam napi 50 mg-tól,ez 4 éven belül volt.legutóbb 10 mg-ot hagytam el 10 hónap alatt nagy kitartással.

Mindig visszaesek és tudom is hogy miért kell a fronti...


Köszi a hozzászólást!

2020. márc. 15. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!