Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Hogyan tudnám meggyőzni a férjemet, hogy ne foglalkozzon a múlttal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudja túltenni magát azon lassan 4 hónapja, hogy az egykori cégnél ahol dolgozott pont a legjobb barátjának vélt ember fordult ellene és rugatta ki mivel a férjem konkurenciának számított a szemébe. Múltkor is mikor mentünk volna bevásárolni és mikor meglátta azt az embert. Gyorsan leparkolt az autóval odament és leordította a fejét mindenki szeme láttára, hogy "örülsz te barom, hogy tönkre tettél és társai" Megértem én hogy most anyagilag picit rosszul állunk de mindig bíztatom, hogy találni fog másik állást, meg támogatom mindemben. Vagy finoman tanácsoljam neki hogy egy szakember tudna ennek leküzdésében segíteni?
2020. márc. 17. 06:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tehetsz semmit.
2020. márc. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A leírások alapján ez egy durva eset. Most egy "kvázi szakítást" él át az állítólagos legjobb barátjától. A párkapcsolat utáni szakításhoz képest ez ugyanolyan trauma jobban belegondolva. Plussz meg ezek után a karrierje is megroppant, anyagi gondjaitok is vannak...

Támogasd, és várj türelemmel. A kérdés az, hogy javul-e. Ha legközelebb találkozik a kollégával, akkor talán csak morcos és szomorú lesz, de nem csinál botrányt, később meg már nem is fog törődni vele.

Ha elmegy pszichológushoz (nem pszichiáterhez!), az hasznos lehet, de ezeket az érzéseket akkor is meg kell élnie.

2020. márc. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!