Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy fogok antidepresszáns...

Hogy fogok antidepresszáns hoz jutni?

Figyelt kérdés

MaganPszichiaterhez járok és csak 76 napa van ntidepresszansom és kB 300 szem frontin om van ami ha kevesebbet veszek be elég 100 napra.


MaganPszichiaterem bezárt, sztk a bezárt a szichiatria. Most hogy jussak gyógyszerész ha elfogy?


2020. márc. 18. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
99 napig nem kell izgulnod :)
2020. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a ntidepresszansom elfogy!!!!!
2020. márc. 18. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
99 nap hosszu ido! Meg is halhatsz ido kozben, akkor meg minek izgulni erte?
2020. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Keress másik magán pszichiátert, amelyik nem zárt be, és írass fel nála antidepresszánst. Frontint meg háziorvos is írhat.

Amúgy ez fura, hogy az államilag finanszírozott pszichiátria is bezárt. Nincs kiírva, hogy meddig lesznek zárva? Vagy telefonon sem lehet felhívni őket, hogy ilyen esetben mi a teendő?

Amúgy elég sok idő a 76 nap, nem kell aggódni, addig még kinyithatnak. Biztos gondoltak erre is, hogy a betegeknek szükségük lesz gyógyszerre.

2020. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Háziorvos kiírja főleg ha kezelnek

Amb lappal de anélkül is alegtobb

Fajtat

2020. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Brintellix 11000 forint háziorvos nem tudja kiirni 90%al.
2020. márc. 18. 22:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Én tudom, csak szakorvosi javaslattal, amit a pszichiáter ír fel egy meghatározott ídőre. Nekem 6 hónapra szokta, és itt kiíratom háziorvossal.
2020. márc. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

felírja e-ben.

felhívod a pszichiátert akihez jársz vagy akihez területileg tartozol. (leginkább olyat akinél voltál és benne vagy a rendszerben)

ő felírja a kellő mennyiséget és a patikában látják, hogy elektronikusan megtörtént így ha igazolod magad akkor kiadják.

2020. márc. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg oldottam elmentem MaganPszichiateremhez felirt 3 havit.
2020. ápr. 4. 11:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Nalunk az SZTK-s pszichiatrian ugyanugy irnak ki gyogyszert.
2020. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!