Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A korona pánik azt hozza ki...

A korona pánik azt hozza ki belőlem hogy nem eszek. Mit tehetnék? Más is van így?

Figyelt kérdés

Nem merek enni, minden falat után ott a fejemben a hang hogy holnap már nem lesz, takarékolj.


Tisztára leálltam, beütött a koplalás pedig van kaja itthon és ésszel tudom, hogy ha leépül az immunrendszerem az nem lesz jó.


Korábban is voltak étkezési zavaros tüneteim, de most rosszabb.



2020. márc. 20. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Ehetsz nyugodtan, csak ne kinai tobzoskát es szerintem denevért se.
2020. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hadsereg átvette az élelmiszeripar vezetését. Nem lesz leállás. Felesleges túlparázni az ellátmányt.


Max nem lesz amerikai csokis keksz, meg thai mártás... de alapélelmiszerek lesznek.


No para.

2020. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én se bírok enni. Nincs étvágyam, nem ízlik semmi, csak idegeskedem. Pedig elhatároztam, hogy sok zöldséget, gyümölcsöt fogok enni, hogy erősítsem az immunrendszerem. De ilyen körülmények között nem megy.
2020. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ideg alapon van. Kaja lesz bőven a karantén alatt is.
2020. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy lesz, nekem pl csak pénzem nem lesz megvenni, mert elvesztettem a munkám..
2020. ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozok az előttem szólóhoz. Nekem sincs munkám a vírus miatt. Így én sem eszek szinte semmit... nem a vírustól kell parázni hamem a válságtól.

Nem én vagyok az egyetlen aķinek lassan a lakhatása is veszélyben lesz.

Nyugi egyél ha van mit..

2020. máj. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!