Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez és mit lehet tenni?

Miért van ez és mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ha van egy negatív dolog a fejemben (a legnegatívabb dolog számomra mindennél) és közben csinálok vmit - megyek különböző helyekre - érintkezek emberekkel, akkor utólag, ezekre a dolgokra gondolva is mind már azt a negatív dolgot tükrözik vissza. a tevékenység, a helyek, emberek stb. Megfertőződnek. Olyan kontextusban jelennek meg az elmémben hogy legalább annyira kínzó lesz rájuk gondolni mint magára a negatívumra. Pedig önmagukban semmi közük nincs ahhoz

2020. márc. 21. 09:30
 1/1 anonim válasza:
Úgy elég nehéz megállapítani hogy nem tudom mi az a negatív dolog de szerintem elfojtott trauma, de a tudatalattid felszínre akarja hozni átakarja gondolni. Egyszer próbáld meg hogy végiggondolod az egész dolgot mi miért történt, akár elmondhatnád másnak is az is sokat segítene. De ha ezek nem működnek keress fel egy szakembert mert én nem értek a pszichológiához
2020. márc. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!