Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Menzesz elott miert vagyok...

Menzesz elott miert vagyok ennyire panikban?

Figyelt kérdés
Napkozben ramtor a nagyon eros szorongas, a "menten bepanikolok" es "menekulnom kell" erzes, hohullamaim vannak es ajulaserzes. Konkret panikrohamom mar evek ota nem volt, csak ez. Ez altalaban 10-20 percig tart, attol fugg mivel tudom lekotni magamat. Ilyenkor teljesen mas tudatallapotba is kerulok. Ezt a szoveget peldaul 20 perccel ezelott keptelen lettem volna leirni. A hormonjaim elmeletileg rendben vannak, most voltam vervetelen. Az altalanos laborom is rendben van. Akkor megis mi okozza ezt? Foleg ugy, hogy menzesz elott gyakoribb es elviselhetetlenebb a dolog. Szedek gyogyszert panikra, szorongasra, fel szem Escitilt (10mg, tehat 5mgt szedek) es 0,25os Xanaxot, de nem erzem, hogy barmit is szamit az elmult par napban. Masnal is elofordul ez menzesz kozeledtevel? Egyaltalan a hormonok tehetnek rola? Megkeseriti az eletemet, komolyan. Az meg, hogy elmenjek bulizni az kizart dolog (jo, most meg plane), mert a bulikon rendszerint rosszul leszek valamilyen mertekben. Mondjuk mar eleve ugy indulok neki. Elegem van, el vagyok keseredve.

2020. márc. 24. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A PMS pszichés probléma, pszichés módszerekkel lehet meggyógyítani

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo&t=430s

2020. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!