Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lányok, akik bent feküdtek...

Lányok, akik bent feküdtek pszichiátrián, valaki?

Figyelt kérdés

Sokat foglalkoztat a kérdés, mi van akkor ha be kell feküdnöm a gyermekpszichiátriára és pont akkor, vagy hamarosan meg fog jönni? Ilyenkor vihetek be magammal cuccokat, vagy hogy megy ez? Valaki tapasztalat?

16/L



2019. júl. 28. 00:55
 1/6 anonim válasza:
2%
Milyen cuccokra gondolsz?
2019. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nemhogy vihetsz, hanem vinned is kell, mert ott nem adnak. Se betétet/tampont, se fájdalomcsillapítót. A gyógyszereket le kell adni a nővéreknek és tőlük tudsz elkérni belőle, amikor szükséged van rá.
2019. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én voltam benn 1 hónapig, vittem magammal tampont és kész
2019. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom releváns-e még a kérdés, de hátha másnak is segíthet a válasz.

Ahol én voltam ott ez úgy folyt le, hogy minden tisztasági cuccodat (sampon, fésű, és menstruációkor használatos dolgok) le kell adni, ez a nővéreknél lesz. Amikor oda kerül a sor kiadják (fürdésnél), ebből kifolyólag ha úgy érzed cserélned kell, akkor kikérheted.

Ha esetleg szégyellős vagy és nem fektétlen akarod a nővér tudtára adni minden egyes alkalommal akkor mikor fürdésnél odaadják a csomagodat kiveszel pár darabot és a köntösödben elrejted, szobádba is elteszed. Ha megtalálják sem lesz belőle probléma egyébként, de csak úgy magaddal húrcolni nem engedik.

Legalábbis ez a személyes tapasztalatom. 16/L

2019. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
(Előző vagyok) Ha valaki nem vitt betétet, akkor szívesen adtak egyébként.
2019. aug. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%

Nyílt osztályon nekem megengedték, hogy tampon, betét legyen nálam. :) Zárt osztályon ki kellett volna kérnem, mert minden cuccomat elvették, ott semmi sem lehetett a betegeknél.

Illetve a wc-kben volt kuka, oda lehetett kidobni a "csomagot".


Fájdalomcsillapítót, ha görcsölsz neked kell bevinned és leadnod a nővéreknél. Ki tudod kérni, ha rendes nővérek vannak akkor kiadják, ha nem rendesek akkor szívózhatnak, hogy nem adják oda ilyen-olyan indokkal :S

2019. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!