Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudom, hog itt nincsenek...

Tudom, hog itt nincsenek szakemberek, de valaki kérem próbáljon valamilyen tanácsot adni ebben a helyzetben, most jött el a pont, hogy teljesen kétségbe vagyok esve, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régóta súlyos mentális gondjaim vannak, de nagyon bizalmatlan vagyok az emberekkel, felek az orvosoktól, sok rossz tapasztalatom van velük, ezért soha nem mertem segítséget kérni

Egy hónappal ezelőtt találtam egy nagyon szimpatikus pszichoterapeutát, amikor időpontot akartam kérni kiderült, hogy szülési szabadságon van

Végül 3 héttel ezelőtt mar mindegy alapon tb alapon kaptam egy időpontot tegnapra egy olyan pszichiáterhez akit meg soha nem láttam, de mivel annyira rosszul vagyok, hogy úgy érzem muszáj beszélnem egy szakemberrel végre es tudtam venni magam, hogy elmenjek

A kórházban sokáig várattak, azt mondtak most jött meg a doktornő, várjak tovább, majd egy fel óra múlva közölték, hogy ma nem dolgozik, menjek el, ott van egy teljesen összetört csontsovány, láthatóan lelkileg nagyon sérült lany, mit gondolnak hogy fogja magát érezni, ha a pszichiáter segítsége helyett, amire 3 hete var, annyit kap, hogy menjen el?

Ezen kívül mindenki azt mondja, hogy a járvány miatt ne is számítsak rá, hogy a kovethezo hónapokban bárki fogad

Sokszor voltam mar pszichózis állapotában, jelenleg olyan mintha a testemen kívül lennék, semmi másra nem vágyom mar egy hónapja, hogy végre beszéljek pszichológussal erre az élet meg ezzel kapcsolatban is képes így megszivatni

Az egyik legnagyobb bajom mindig is az volt, hogy úgy érzem direkt játszik velem az élet, erre mikor végre raveszem magam, hogy elmenjek kezelésre, ezt kapom.... ezt sz iromány is egy órája fogalmazom hogy legyen valami értelme

Mit lehet ilyenkor tenni?


2020. márc. 27. 09:10
 1/3 Hellmano ***** válasza:
Mondjuk ebben a vírushelyzetben lehet tényleg nem jutsz ilyen szakorvoshoz most, mert csak a sürgősségi esetekkel foglalkoznak a korona mellett... gondolják, ha eddig elvoltál ezután is elleszel valahogy és nem sürgős az neked. Szerintem te offolj mindent a vírussal kapcsolatban, mert gondolom az még rontana a helyzeteden, ami leírásod alapján sem elég jó. Ha ezzel még rontod a helyzeted lehet örök életedre küzdeni fogsz szorongással stb. Valaki olyan személy kellene neked, akiben megbízol teljes mértékben mégha nem is szakember, aki határozottan irányítana vagy stb. elterelné a figyelmed a sok negatív dologról stb.
2020. márc. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nagyon sokáig húztam, de egyrészt nem találtam olyat, aki szimpatikus lenne másrészt így is csak sirogorcsok közepette tudtam elindulni a kórházba tegnap, akkora a szociális fóbiám

Nincsen senki akivel beszélhetnek, egesz életemben magányos voltam, a nem szakemberek úgyis csak kliséket mondanak, anit hallottam mar ezerszer

Ami történt most a szakember kereséssel kapcsolatban, azt mar tényleg el sem hiszem, olyan mintha a legszurrealisabb filmben lennék, minden percben csak rettegek, hogy mi fog történni, kb. 100 fele rossz forgatókönyv zajlik le a fejemben egyszerre erre itt a virus is, úgy érzem tényleg elkezdtem megbolondulni

2020. márc. 27. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked nem beszélgetés kell a pszichológussal, hanem befeküdni valahova kezelésre. Egy pár hétre. De hogy most ebben a helyzetben ez hogy működik, vagy adnak-e egyáltalán beutalót, azt nem tudom.
2020. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!