Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Ki mondom kerek...

Mit tegyek? Ki mondom kerek perec szeretnek gyilkolni kis állatokat! A hetekbe akartam megtenni de pont akkor jött meg a párom . Úgy kezdődőt hogy volt gyerek ki piszkált nála gyengébeket . Én ezt nem elégeltem szóval neki mentem én győztem most

Figyelt kérdés

olyan jó érzés volt ahogy ütöttem psyhopata lennék Mert 1:nagy önbizalmam van

2:tudok manipulálni

3: akaratomnál fogva hazudozok

4:önző vagyok csak az érdekel hogy nekem jó legyen

5:de viszont nem mondanám olyan nyugodtnak magam nem azt mondom hogy ideg beteg vagyok

És tudók szeretni de kevés embert mert nehezen tudók bárkit közelembe engedni ezért nincs annyi barátom és mi van ha tegyük fell megölném pl a macskánkat mi van ha nagyobb vadra vagyok pl a kutyákra vagy épén egy embere felek hogy egyszer a legjobb embert próbálok majd bántani a családomat mit tegyek? lehet ki kéne irtanom a be nem levő szörnyeteget amit csak egy módon tudók megtenni

25F



#Hjjuuu
2020. febr. 1. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Keress fel egy pszichiátert.
2020. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az közre játszik h az anyam halála miat vagyok amilyen elötem halt meg
2020. febr. 1. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy enyhe gyanum, hogy ez kamu
2020. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te egy gyilkos vagy! Nemsokára börtönben fogod végezni. Akartam írni hogy anyáddal kezdd azzal a lotyóval, de làttam az már megdöglött szerencsére. Àllatot ne ölj. Magadat inkàbb! Te nem érsz semmit úgyse.
2020. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!