Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, akinek sikerült...

Van itt olyan, akinek sikerült legyőznie az önbizalomhiányt/szociális szorongást?

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 10:33
 1/3 anonim válasza:
61%
Hááát én nagyon durván szorongok nagyjából két éve. Éneksuliba járok és ott nem éneklek soha mert szar a hangom, a tanárok is megmondták. Azóta szorongok és önbizalomhiányos vagyok, nagyon durván. Se énekórákon, se kórusba nem éneklek, soha. Nemsikerült még legyőznöm, de remélem neked sikerül!! Sok szerencsét és kitartás!
2020. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is sajnos önbizalomhiányos voltam. Régebben sokkal jobban az voltam, de annyi időm volt gondolkozni, hogy rájöttem egyszer élünk és nem éri meg erre pazarolni az időnket. Mindenki egyedi. Nincs olyan h valaki több vagy kevesebb mint egy másik ember. Nincs olyan h szebb. Mindenki szép. És a lényeg az az, hogy a belső éned milyen. Megvan-e a belső értéked. Hidd el minden egyes nap egy ajándék. Kelj fel úgy reggel, hogy azt mondod magadnak “mi van ha ez az utolsó napom?” Szerintem gondolkozz el azon, hogy így jó-e élni hosszútávon. Ha a válaszod nem, akkor próbáld meg átgondolni mi az ami az önbizalomhiányodar okozhatja. Valószínűleg ugye “nem” lesz a válaszod mert feltetted most ezt a kérdést. A szociális problémák ebből adódnak. Ha lenne önbizalmad akkor nem lenne szociális problémád. Szóval a leírtak alapján szerintem gondolkozz el azon, hogy mi válthatja ki ezt:) remélem sikerülni fog.
2020. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Engem régen az osztálytársaim folyamatosan bulliingeltek, ettől fogyott el az önbizalmam. Nem tudok pontosan a kérdésedre válaszolni, csak azt javaslom, ne csináld azt amit én:

Kívülről nézve egy teljesen más emberré váltam, az egész életem egy nagy színjátékból áll. Nekem így könnyebb volt leküzdenem a szociális problémáimat, de ez hosszútávon nagyon nem jó. Mindig attól félek, hogy rájönnek, hogy nem az vagyok akinek hisznek, és minden kezdődik előről. Úgyhogy én csak annyit tudok mondani, hogy ne csináld ezt, mert megbánnád.

2020. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!