Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dormicum altató és seduxen...

Dormicum altató és seduxen nyugtató egybe károsítja az ember agyát és a szervezetét?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A két szer azonos hatóanyagcsoportba tartozik, azonos a hatásuk is.
2020. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
könnyű hozzászokni mindkettőhöz, de a seduxen inkább hosszabb felezési idejű ellazító, a dormicum inkább rövid távú altató. a kettő kombinációja nem rossz altatásra, de csak óvatosan, mert 2-3 hét és nem fogsz tudni anélkül.
2020. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mamám szedi így és hát 94 éves, de minden nap beszél össze vissza és folyamatosan reggelre a földön fekszik
2020. márc. 29. 13:48
 4/8 anonim ***** válasza:

ayay ... na csak nehéz ügy, mert ha régóta szedi, akkor meg az elvonása miatt lesz rosszul.

azért ilyen idős korban én ezt soknak tartom nagyon. max 0,25-ös xanax és kész. időseknek ugye eleve csökkentett adagokat szabad adni ezekből.


de mióta szedi? és minden nap?? és mennyit pontosan?

2020. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A nyugtató reggel és este, és ugye az altatót meg este!
2020. márc. 30. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:

oké, de hány mg-ot ? ??


mondjuk akárhogy is, ez így nagyon sok, napi 2 seduxen, héát nem csodálkozom h rosszul van.

de miért kapta, miért kell szednie? és mióta ??

sztem nagyon sok !!


de azért írd meg lécci, hány mg este és reggel!!

2020. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A seduxen az 5 mg-s, hát azt a kedves doktor úr nem igazán mondta el, hogy miért írta fel, meg sajnos mamámnak baj van a szívével és voltam a gyogyszertarba és nem kaptam meg a gyógyszerét sajnos és nem tudom, hogy mikor is fogom meg kapni
2020. márc. 31. 11:20
 8/8 anonim ***** válasza:

jézusuom, mi az h nem aptad meg a szívgyógyszereit? ilyen nincs !!!!!!

akkor sokkal inkább attól van rosszul sztem. azt szerezzétek meg valahogy!


de milyen szívbetegsége van lés milyen szívgyógyszereket és egyebeket szed?

2020. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!