Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt egy depressziós időszakom...

Volt egy depressziós időszakom sok alkohollal és gyógyszerekkel, azóta agyhalott vagyok, mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Fél éve volt 2 öngyilkos kísérletem, amikor alkoholt ittam irdatlan mennyiségben, másodszor gyógyszert is vettem be. Nagyon keveset aludtam, alkoholt is fogyasztottam. Illetve szedtem gyógynyövény alapú gyógyszert, ami a hormonokra jó. Amikor bevettem nehezen tudtam gondolkodni, jobb kedvem volt, ezért sokszor túladagoltam. Azóta teljesen túlvagyok ezeken a dolgokon, de úgy érzem képtelen vagyok fókuszálni, megérteni a tananyagot. Van hogy csak bámulok a semmibe, és szó szerint egyik fülemen be, a másikon kimegy amit mondanak. Hiába alszom ki magam tompának érzem a gondolataim. A szövegértésem szörnyű, néha egyszerűen nem értem mit akar kifejezni a másik. Örökre elbutultam? Köszönök minden segítséget.

2019. nov. 23. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem hiszem. Szerintem még nem jöttél ki teljesen a depresszióból. Annak nemcsak a rossz hangulat a tünete, hanem sokszor a figyelem és a memória problémái is.

Jó lenne, ha foglalkozna veled szakember.

2019. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
26%
Mi az oka a depressziódnak?
2019. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Mindenképpen fordulj pszichológushoz. Sokat fog segíteni. Én jártam, nagyon jót tett.
2019. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
A helyes táplálkozás és a testmozgás is sokat segít a mentális egészségen. Ha vas hiányod van akkor tompa és fáratt vagy egésznap.
2019. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

El kellene menned a panasszal pszichiátriára: lehetséges, hogy a depresszió enyhébb szintén megmaradt, amiatt is lehetnek ilyen panaszok. Viszont az alkohol és a drogok is okozhatnak leépülést.


A lényeg, hogy kérj orvosi segítséget, menj el pszichiátriára, mindenképp!!

2019. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Itt van ingyen pszichológus is, nagyon kedvesek. Jobbulást! :


[link]

2019. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
És hol vannak a szüleid? Aki pedig 16 évesen 2-szer lesz öngyilkos azt kényszer gyógykezelik. Nem valós a sztori.
2019. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
16 éveset mégcsak negyed annyit sem ihattál, mint én mondjuk. Az, hogy annyit ittál, hogy az agyad elment, előtte sem lehettél sokkal értelmesebb... Ne haragudj. Ne fárasszatok ilyennel.
2019. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jujj
jan. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!