Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől vagyok ilyen nagyon...

Mitől vagyok ilyen nagyon stresszes?

Figyelt kérdés
Van hogy annyira idegítít és fáraszt minden hogy csak ordibálok és csapkodom az asztalt. Mit csináljak? Nagyon stresszes vagyok és ez már a családom és a barátaim kárára is megy mert velük is ordibálok mert elegem van már hogy mindig meg kell felelnem és mindig csak teljesíteni kell mint a robot. Mit tegyek? Miért vagyok ilyen?

2020. márc. 29. 14:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És ez miatt nagyon hirtelenharagú vagyok.
2020. márc. 29. 14:42
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Majd amikor elveszítesz mindenkit magad körül a kibírhatatlan személyiséged/szokásaid miatt, akkor kétszer is meg fogod gondolni, hogy csapkodj meg ordibálj-e.
2020. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Miért kell megfelelned?

Olyan nincs,nem is lesz,hogy mindenkinek jó legyen amit csinálsz. Csak magadnak akarj megfelelni,senki másnak!!!!

2020. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Állandóan mindenki csak a hibát keresi bennem ha nem találnak balsőt akkor külsőt, ha külsőt nem akkor belsőt... Az elsőnek meg annyit hogy ha csak beszólni tud akkor inkább ne is írjon, mert bizonyára benne is vannak olyan dolgok amiért én is írhatnék neki szépeket és hogy milyen szerencsétlen...
2020. márc. 29. 17:42
 5/14 A kérdező kommentje:
Az elsőnek még soha nem voltak barátai, mert az igaz barátok nem hagyják el a másikat. Igen! El fogok. Mindenkit kivétel nélkül. Vagy magam nyírom ki mert elegem van ebből hogy mindenki csak a hibát keresi bennem és abból is hogy soha nincs egy rövid pihenés sem, csak a mókuskerék...
2020. márc. 29. 17:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Elsô vagyok: pontosan tudom mit jelent az igaz barát fogalma. És hidd el, egyetlen barátnak sem kötelezô elviselni egy dühkezelési problémás elmebeteget. Egy barát mellettünk van a bajban, de nem köteles elviselni a hülyeségeinket. Változtathatnál bármin, de nem vagy hajlandó, csak dühöngeni akarsz. Akkor igyad a levét.
2020. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Te szerintem félre értesz. Nem vagyok elmebeteg, és nem is kemény dühkitörésekről van szó, hanem arról hogy sokat válaszolok indulatosan, vagy ha már nagyon kész vagyok sokat megesik hogy ráűtök pl. az asztalra.
2020. márc. 29. 18:22
 8/14 anonim ***** válasza:
És ez szerinted normális viselkedés, amit másoknak el kell tûrni? Csak mondom, nem mindenkinek mókuskerék az élete. A saját sorsod kovácsa vagy, ha elba...od és nem vagy hajlandó változtatni, akkor úgy kell neked. Hisztizhetsz, mint egy óvodás, ha ettôl jobb neked.
2020. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most rtam hogy nem dühkitöréseim vannak, hanem sokszor válaszolok indulatosan. Mi az hogy mindenkinek? Mindenkit támadnak minden nap, mindenkinek annyit kell dolgozni hogy majd beleszakad, mindenkinek mindig minenkinek meg kell felenie?? Nehezen képzelem el. Nem vagyok képes már ennyi mindent elvégezni és mindig az elvárst alakítani magamon. Igen, elkell. Ha én elviselem azt ahogy arról panaszkodnak hogy milyen flegama volt a jegykezelő a buszon amivel mentek haza, akkor nekik is el kell hogy rengeteg a dolgom, és egy mókuskerékben élek soha nem engedhetek meg semmit, nem én alakítom az életem mert mindig másoknak felelek meg. Elegem van hogy moknak akarok mindig megfelelni, akármilyen szemszögből.
2020. márc. 29. 18:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyuszika, én azt mondtam NEM mindenkinek mókuskerék. Ha neked az, a te saját hibád.
2020. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!