Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha megint kísért a gondolata,...

Ha megint kísért a gondolata, hogy a halál az egyetlen megoldás a gondjaimra, hogyan űzzem el?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, hogy megint itt tartok, pont azért, mert mélyen, legbelül nem akarom ezt. Azt akarom, hogy legyen más kiút, legyen más megoldás... de megint ott tartok, hogy nem látom ezeket, csak azt az egyet, amit még ebben a lelki mélypontban is teljes kudarcnak fogok fel.

2020. márc. 30. 04:28
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

el fog múlni ez a gondolat, csak tereld el!

Nézz rengeteg motivációs videót!

Bagdy Emőke, Pál Feri meg ilyenek.

Kezdj el edzeni, kezdj el pl itt gyakorin vagy más fórumokon barátságokat kötni.

Vagy ha egyedül vagy, lehet Badoora vagy Tinderre beregisztrálni és immerkedni.

Ja és ne nézz híradót...

Ha a munkáddal van a gond, vagy elvesztetted a munkahelyed, akkor nem tudom mit lehet tenni, de mindenképp keresni valami kiutat.

2020. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs munkám. Disszociatív személyiségzavarom van és poszttraumás stressz szindrómám, és vannak fizikai problémáim is.


Mindenesetre azóta elmúlt, mert a disszociációban váltottam, és már nem a depresszívebb énem van előtérben.

2020. márc. 30. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Amit leírtál, az a lyukas bél szindróma tüneteit idézi. Sajnos az orvosi protokoll ezt még nem tartalmazza.
2020. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
én is de nincs igy majd tali ramirezzel odalent
2020. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

Szia,

Nem "térítő" szándékkal írom, de vallástól függetlenül.. ha keresed Istent és kéred őszintén, hogy segítsen..megfog segíteni, leküzdeni ezeket.. személyes tapasztalatom..

2020. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!