Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 59 kg-osan semmiféleképp nem...

59 kg-osan semmiféleképp nem csinálnak gyomorszűkítő műtétet?

Figyelt kérdés

Hatalmas adagokat kell ennem ahhoz, hogy jóllakjak. Kipróbáltam mindenféle étvágycsökkentőt, de semmi sem használt. Vitaminhiányom nem lehet, egészségesen táplálkozok, de azért néha eszek édességeket és hasonlókat. Sokat edzek.

Borzalmas szenvedés, hogy tartsam a súlyomat, de meghízni nem szeretnék. Szinte állandóan éhes vagyok. Hormonproblémám nincs, voltam kivizsgáláson. Komolyan az öngyilkosságon gondolkozok, nincs kedvem így élni tovább. 12 éve kínlódok a súlyom miatt. Elegem van belőle. Ha már megszülettem, és kénytelen vagyok ebben a nyamvadt testben élni, akkor legyen már valami megoldás a folytonos kínlódásra. Ha fizetek sokat, akkor sem csinálják meg a műtétet? Tegyük fel, hogy az életem múlna rajta, mert én így tovább nem kívánom folytatni. Akkor sem csinálnák meg?



2020. ápr. 1. 20:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem ugyanannyit eszek minden nap. Teljesen mindegy, hogy mit eszek és mennyit, mert próbáltam már mindent, és mindig éhes maradtam. Amitől jóllakok egy étkezésre, az úgy kb. 25 deka rizs (nyersen, főve az igen sok) mondjuk 20 deka hússal.
2020. ápr. 1. 20:36
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy a gyomor visszatágul ha műtét után is ugyanannyit eszel??

Szóval ha nem változtatsz az evési szokásaidon a műtét nem ér semmit...

Pszichiáter segíthet neked szerintem is.

2020. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy elmegyek endokrinológushoz.
2020. ápr. 1. 20:37
 14/23 anonim ***** válasza:
57%
Egészségesen étkezel? Csak te gondolod azt. Eleve a hatalmas adag sem egészséges, függetlenül attól, mit eszel. Szóval nem, nem eszel egészségesen.
2020. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

majd ha egy százassal több kiló leszel, akkor … ESETLEG … szóba jöhet egy műtét.


Na de most komolyan! Próbáld már magadat kívülről látni!


59 kiló! Ha 110 cm-es lennél, akkor esetleg sok lenne....

2020. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ha az éhséhközpontodban van a gond, vagy az éhségszabályozó hormonokkal akkor bármit tehetsz nem fog változni.


Amúgy


250 g rizs

200 g hús


Legyen 600 g étel. Az kb 150 kcal/ 100g

900 kcal egy étkezésre.


Ez valóban nem rossz adag, ha 3 ilyet kell betúrni akkor durván hízásnak indulnál'

2020. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod a nyitóban, hogy nincs hormonproblémád. Akkor minek mész endokrinológushoz???
2020. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ilyen csontváz szeretnél lenni...??? :_(


[link]

2020. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Igen, egészségesen étkezek, és nem úgy, ahogy jól esne.
2020. ápr. 1. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!