Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek tényleg depresszió...

Szerintetek tényleg depressziós vagy csak feltünési viszketeksége van?

Figyelt kérdés
Tehát sokszor önbizalomhiányosan adja elő magát (de nem az) és nagyon sokszor említi h ő depis meg ilyen hasonlókat amire arra jössz rá h ő depis. De honnan lehet tudni azt hogy tényleg mentálisan beteg? Mert van benne feltünési viszketegség. De nagyon sok ember mondja h a fiatalok nem lehetnek depisek meg hasonló, pedig igen lehetnek, és ezért nem figyelnek fel erre az emberek aztán egyszer meg leveti magát a szakadékba vagy vagdosni fogja magát. Szerintetek?

#depresszió #feltünésiviszketegség
2020. ápr. 2. 22:29
 1/4 hosszúhajú ***** válasza:
Hosszú beszélgetéssel terapeuta úgy deríti ki, hogy a depresszió egyéb összes más tüneteit is kikérdezi, kiértékeli, feltáró beszélgetéssel
2020. ápr. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem önbizalomhiányos?

Inkább vedd komolyan és figyelj oda rá. Valószínűleg úgy érzi nem kap elég figyelmet (emiatt is alakulhat ki depresszió).

Én mikor nagyon mélyen voltam próbáltam többször elmondani másoknak, segítséget kérni, de nem vettek komolyan, úgy voltak vele, csak a figyelemért csinálom... Öngyilkossági kísérlet lett a vége, úgyhogy ez nem játék.

2020. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A depressziósnak nincs feltűnési viszketegsége, neki más baja lesz!
2021. nov. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hosszúhajú ***** válasza:
ha produkálja is magát utána lent is van és ez váltakozik az a bipolárisok sajátossága.
2021. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!