Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ihatok alkoholt?

Ihatok alkoholt?

Figyelt kérdés
Este 11korul vettem be egy fel szem Escitilt, es egy 0,25od Xanaxot. Ma este fogom bevenni a kovetkezo adagot. Ihatok erre valami gyengebb alkoholt? Ilyenre gondolok, hogy Baileys vagy Somersby.

2020. ápr. 4. 13:12
 1/5 Barack20 ***** válasza:
Nem
2020. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Marmint ugy ertettem, hogy napkozben. Kicsit rosszul fogalmaztam meg.

Deltol maximum delutan 3ig, a ket bevetel kozott.

2020. ápr. 4. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Tedd rendbe a bélflórádat, és nem lesz szükséged ilyen szarokra.
2020. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Belfloramat?
2020. ápr. 7. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a bélflórádat. Az orvosi protokoll ugyan még nem tartalmazza (s ahogy az egészségügyet ismerem, még 40 évig nem is fogja tartalmazni),de a legújabb kutatások szerint a 9 m hosszú beledben mintegy 2,5 kg, kb. 800 billió(!) egyedszámú baktérium él, és teszi a dolgát. Szinte minden életfolyamatot ők irányítanak. Vitaminokat, enzimeket, hormonokat termelnek neked, védik a bél falát, megszűrik, meghatározzák, mi kerülhet át a véráramba, s mi nem. Ha egyes fajok kipusztulnak, a helyüket más, esetleg patogén törzsek veszik át. Márpedig a mai, nyugati táplálkozás mellett borítékolható, hogy sok jó baci pusztul, és egyre több rossz kerül a helyükre. Amíg rendben van a bélflórád, a dopamin 50, a szerotonin 90 %-át ők állítják elő, jelesül a Dialister, valamint a Coprochoccus törzsek. (Legalábbis a depressziósok bélflórájából ez a két törzs pusztult ki.)
2020. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!