Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha antidepresszánst és nyugtat...

Ha antidepresszánst és nyugtatót, hangulatstabilizátort szedek akkor nem ihatok alkoholt? Akkor sem ha pár óra eltelik a bevételt követően?

Figyelt kérdés

2018. máj. 22. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem ajánlott. Ha csak antidepresszánst szedsz, akkor abba még belefér 1-2 pohár bor, vagy pezsgő, de ha még nyugtatót is, akkor nem szabad. Nyugtatót alkohollal tilos.
2018. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor sem, mivel a hatása kitart a következő adag beszedéséig.
2018. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inni éppenséggel ihatsz, senki nem tiltja meg, de a kölcsönhatások miatt egyáltalán nem ajánlott.
2018. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat és megfogadom a tanácsot!
2018. máj. 22. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Én anti depresszánsal és xanaxal is szoktam inni. Ha rögtön a xanaxra iszok (bort szoktam néha)akkor már 1 pohár után olyan álmos leszek, hogy szinte rögtön el is alszok. Ha pl reggel vettem be xanaxot és este iszok, akkor semmi hatást nem érzek, de a pszichiáterem szerint nagyon roncsolja az agysejteket. Szóval nem ajánlott de nem hiszem hogy bajod lesz tőle 1-2x.
2018. máj. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!