Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 0,5mg Frontin után mennyi idő...

0,5mg Frontin után mennyi idő elteltével ihatok alkoholt?

Figyelt kérdés
2 hónapja szedem a Frontint, napi 3-4 szemet. Délben vettem be másfél 0,5mg-osat, mennyi órának kell eltelnie, hogy ihassak 2-3dl bort?

2018. dec. 24. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Elég sokat szedsz, muszáj ennyit? Ha huzamosan fogod használni, számítanod kell rá, hogy hozzászoksz, egyre több kell, és a leszokás nagyon komoly elvonási tünetekkel jár. Ha alkoholt iszol rá, felerősödik a hatása, álmos leszel tőle. Rá semmiképp ne igyál, sztem legfeljebb este ihatsz egy keveset, de akkor nem kéne bevenned a gyógyszert. Hivatalosan a nyugtatók mellé nem lehet alkoholt fogyasztani egy cseppet sem(:
2018. dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma már többet nem szedek be belőle, pánikbetegségre szedem. Kevesebb adag nem hatott, ezért szedek ennyit.
2018. dec. 24. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Akár rögtön is. Eddig se zavart. Engem.
2018. dec. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Napi 3-4 szemes 0,5mg az sok. Sőt szerintem nagyon sok.

Inkább azzal kezdj valamit, mert nagyon durva pánikod lehet ha minden nap ennyit szedsz.

Ahogy irták is, nagyon könnyen hozzászokhatsz főleg ekkora mennyiségbe. Utánna még rosszabb lesz. Gyógyszerfüggőségre nincs gyógyszer. Az a legrosszabb. Inni semmiképp ne igyál rá, mert csúnyán fejbe b@$z. Viszont ha az nem zavar akkor piával vedd be. Extra élmény lesz. Saját tapasztalatból mondom. De pánikbetegnek nem ajánlanám. Inkább menj vissza az orvoshoz és beszéljétek meg hogy miért kell ekkora dózist szedned. Hátha neked normális orvosod van aki foglalkozik veled, nem olyan mint az enyém.

2018. dec. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én régen szedtem 0,25mg-ot napi 3-4 szemet, de aztán egyik napról a másikra elhagytam, ezt stresszre szedtem, nehéz alvásra.

Én a Frontin hatását max 5-6 óráig érzem (0,5mg), a fél szem nem hat, ugyanúgy kijön a pánik rajtam, folyamatosan szorongok egész nap, nehezen alszok. Ahhoz, hogy le tudjak menni boltba, vagy el tudjak menni emberek közé egyszerre 2db-ot kell beszednem, ha ennél kevesebbet szedek ugyanúgy kijön rajtam a pánik.

2018. dec. 26. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben rendszeresen, napi szinten szedsz Frontint egyáltalán ne igyál alkoholt. Az alkohol eltorzíthatja a gyógyszer hatását, és felléphetnek kellemetlen mellékhatások, fokozódhat a pánik és az alapbetegség.

Általánosan ennyi, de saját felelősségre megihatsz egy pohárral. A bor nem tartozik az erősebb italok közé, de figyelj a mértékre. Ha mást nem, akkor kérdezd meg később az orvosodat erről, az a legbiztosabb.

2018. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. dec. 26. 23:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Szivesen
2022. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!