Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedhetem ezekkel a gyogyszere...

Szedhetem ezekkel a gyogyszerekkel?

Figyelt kérdés
Antidepresszans es Frontin melle szedhetek Sedocur Fortet? Antidepit es Frontint este veszem be, napkozben, del korul viszont mindig bebeszelem magamnak, hogy most tuti szorongani fogok, es szorongasos roham tor ram, izgatott vagyok rossz ertelemben, panikolok a semmin. Kb egy hete szedek reggelente Magne B6 stressz kontrollt, de nem vettem eszre meg semmi valtozast.
2020. ápr. 6. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
valoszinu benne van mindkettonek a tajekoztatojaban hogy mivel lehet szedni, de ha valtozast nem erzekelsz az azert lehet, mert a magne b 6 egy nagyon gyenge keszitmeny (nekem sose hatott) es te ezekkel az eros gyogyszerekkel meg kevesbe erzekeled a hatasat.
2020. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, szedheted. Orbáncfüvet tartalmúzókat kerüld.
2020. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fizikai értelemben szedheted, de semmi értelme nem lenne.

Az antidepi, és a frontin brutál erős gyógyszerek, mellettünk a gyógynövényes cuccok kb a langyos víz erejével hatnak. Azaz csak pénzkidobás. Mintha a ciánkapszula mellé még elrágcsálnál egy köménymagot. Ilyesmi az arány.

2020. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!