Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikertelen, lezárt pszichoterá...

Sikertelen, lezárt pszichoterápia után írhatok a terapeutának egy emailt arról, ami a terápia kapcsán még bennem maradt?

Figyelt kérdés
Elég hosszú lenne ráadásul. Választ sem várnék tőle, de nagyon szeretnék megosztani vele pár dolgot, amiket élőben sajnos képtelen voltam... Most úgy érzem, a továbblépésemhez erre van szükségem. De nem tudom, hogy ezzel átlépek-e valamilyen határt. Egyébként választ sem várnék tőle feltétlen.
2020. ápr. 7. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Írhatsz, nem fog feljelenteni, vagy ilyesmi. Amúgy az is terápiás hatású ha csak magadnak leírod egy füzetbe. Vagy kézzel írsz egy levelet, de nem adod fel. Ez egy ismert és gyakran alkalmazott terápiás módszer.
2020. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Barackoshányás ***** válasza:

Ha úgy gondolod, segítene, nekem is leírhatod

17/l

2020. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leirhatod, de elofordulhat, hogy bele se nez ingyen.
2020. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!