Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom tovább 28eves fiú...

Nem bírom tovább 28eves fiú vagyok apám kiskoromban lelépett édesanyám meghalt 3 éve nagyszulok 1 éve senkim sincs befogadtak a barátaim szülei?

Figyelt kérdés
De csak 1 évre de annyira megszeretteoket hogy úgy érzem nembirok élni nélkülük össze szedelozkodtem elutaztak tőlük 400-km re de remélem folyik a könnyen mióta anyum meghalt azóta egyedül velük éreztem jól magam most hogy eljöttem nincs élet kedvem sőt mi több.. akit szerettem valamit is számított már a túlvilágon van ezen a családon kívül de tőlük meg megkaptam hogy idegen vagyok nem tudnak tovább befogadni
2020. ápr. 8. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom mit tegyek nincs kedvem élni mindenhol őket látom eszembe jut a nevük és elsirom magam vettem be 2. 0.5 ős frontint picit használt de érzem hogy belülről fulladok tömegek csomó van torkomba mindig is voltak psziches gondjaim de eddig a pontig meg nem jutottam el :(
2020. ápr. 8. 17:53
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
28 éves férfi vagy, és nem tudsz önálló életet kialakítani? A barátod családja meg nem a tiéd, örülj hogy 1 évre is befogadtak és tartottak egy felnőtt férfit.
2020. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok a helyesírásèrt telefon kijavít, kiskorom óta vannak nálam pszichés gondok velem egykoruakkal nem jovok jól ki gyerekesnek tartanak és en se érzem magam még közel annyi se mint amennyi vagyok ha a koronát kérdezik sokszor még én is ledobbenek hogy mi van ugyerzem ez így nem elet ha nem lehetek a közelükben ugyerzem megbolondulok sohase gondoltam hogy képes lennék magamba komolyan kárt tenni de néha már magam sem tudom mi lenne a jo
2020. ápr. 8. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
28.évesen már nem fiú vagy, hanem férfi! Állj már a sarkadra! Ne kifogásokat keress! Azt hiszed másnak könnyű? Tudom, szörnyű amiken keresztül mentél..de akkor is, előtted az élet, ne a múltban élj, hanem épitsd a jővődet. Menj dolgozni, keress munkás szállót, vagy albérletet. Legyenek céljaid. Apró lépésekkel haladj előre. Lásd még a jót. Neked is sikerülni fog, csak akard erősen. Higgy magadban! Drukkolok neked.
2020. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!