Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ehnye depresszio ellen gyogysz...

Ehnye depresszio ellen gyogyszert szedni?

Figyelt kérdés
Elvileg enyhe depressziom van, pszihiaternel voltam, elbeszelgettunk es igy mondta es gyogyszereket ajanlott amit akar 1 evig is szednem kell minden nap. Valamiert en megse erzem azt hogy nekem ilyen kezeles kene,de lehet hogy tevedes. Neha ramtor az eletkedvtelenseg, lehangoltsag, szorongas. Sokszor nagyon nehezen kommunikalok emberekkel. Elvileg ez a gyogyszer a fejemben helyrerakna a dolgokat. Szerinted hallgassak a pszihiaterre?
2020. ápr. 8. 21:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Koszonom, de akkor miert vagyok tole nagyon rosszul?
2020. ápr. 9. 01:10
 12/19 A kérdező kommentje:
Ha semmi komoly
2020. ápr. 9. 01:10
 13/19 anonim ***** válasza:

Pánikroham is lehet szívprobléma miatt, ráadásul differenciáldiagnosztika kell hozzá, a tünetek lehetnek hasonlóak.

De szedd akkor a gyógyszert, reméljük hatni fog.

2020. ápr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Meg valami, amikor lehunyom a szemem ugye akkor olyan erzesem is van mikor megrezzenek mintha fel akarna akadni a szemem es ugy maradni
2020. ápr. 9. 01:22
 15/19 A kérdező kommentje:
Kb 2 honapja voltam teljes vizsgalaton(sziv is) es minden rendben volt
2020. ápr. 9. 01:24
 16/19 anonim ***** válasza:
Értem, de panaszod most van. Természetesen nem zárom ki én sem se a pánikrohamot, se a pszichiátriai lehetőséget.
2020. ápr. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Es ez csak este fordul velem elo, amikor lefekszem
2020. ápr. 9. 09:32
 18/19 A kérdező kommentje:
Nappal jol vagyok
2020. ápr. 9. 09:57
 19/19 anonim ***** válasza:
Mindenki rosszul van a pánikrohamtól, az a lényege. Keress online pszichológust, ha nem tudsz önerőből megszabadulni tőle. De ahhoz az kell, hogy négyszemközt tudjatok vele beszélni. Te még gyerek vagy?
2020. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!