Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt valaki, aki vagdosta...

Van itt valaki, aki vagdosta a karját/lábát? Ti mertek felvenni rövidujjút, vagy rövidgatyát?

Figyelt kérdés

Ha igen, szoktatok furcsa reakciókat kapni? Akár idegenektől, akár ismerősöktől.

Én a combomat vagdostam, de már begyógyult, fehér csíkok maradtak utána (ami a barnább bőrömön jobban látszik), de nem merek rövidgatyát felvenni. Szoknyát is csak harisnyával, mert úgy annyira nem látszik. Viszont lassan jön a jó idő, és megsülnék úgy. Akartam rá tetkót csináltatni, de hát ugye most nem lehet.



2020. ápr. 8. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Én ugyan nem vagdostam magam, de számodra a combod lesminkelése ideiglenesen nem lenne megoldás?


Ha vastag, csúnya a heged, arra is van gél. Csak baromi drága, mert felvitték az árát. A gél neve: Contractubex

Kifejezetten műtéti hegekre ajánlják, de évtizedes hegeket is helyrehoz.


[link]

2020. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nekem a combomon, alkaromon, felkaromon, mellemen és a vádlimon vannak hegek, én még nem merek felvenni pólót, pedig meleg van. De muszáj lesz, addig is körömvirág krémmel kenem őket. Ha valaki megkérdezi, mik azok a kezeden, mond, hogy "én csináltam, neked is csináljak?" Én is tetováltatni akartam rá, de 1.nem vállalja minden tetováló 2. Szüleim nem engedik a tetoválást (nem is tudnak a hegekrol)
2020. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a karomon vannak és a combomon elég mély vágások. Nem szégyellem. Rendszeresen nézik a karomat, de nem érdekel.
2020. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem a bal karomon vannak, a csípőmön és a lábamon

a kezem az eléggé feltűnő, de a család, barátok előtt nem szoktam takargatni, viszont ha egy új közegbe kerülök pl suli, munkahely, akkor ott eleinte igen, aztán meg úgyis óhatatlan, hogy meglássák, ha pl megmosom a kezem, és felhajtom a pulcsimat vagy hasonló

utcán, metrón vagy hasonló helyeken meg általában eltakarom, de van, amikor megfeledkezem róla

amikor észreveszik idegenek, akkor néha bámulják, de eddig senki nem szólt be

valaki tekintete olyan volt, hogy full debilnek néz, valakiéből meg inkább a sajnálat látszódott

2020. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Szia

Nekem a jobb karomon van rengetek heg ami kisebb nagyobb és fehér.Én alapozóval takarom el.Én is pulcsiba ülök itthon pedig meleg van ha meg megkérdezik hogy miert vagyok abba nincsen melegem akkor meg azt mondom hogy nincsen.Remélem hogy nem veszik észre ezert próbálok lebarnulni de ha észre veszik akkor azt mondom hogy a kutya csinálta.

2020. ápr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszokat :)


Utolso: ha lebarnulsz, megjobban fog latszani :/ Nekem lapbol barnabb a borom, a hegek meg feherek, es nagyon elut a borszinemtol. De en is azota nem hordok haloinget itthon, hogy ne lassak. Egyik nap felvettem egy combnal szakitott farmert, azt hittem, jobban fog takarni, de valamennyire kilatszott belole. Egyik munkatarsam eszrevette, es kerdezte, hogy az mi (nos... Ugy kerdezte nagyon kedvesen, hogy "emos vagy?"), azt hazudtam hogy Anafin tortent, amikor majdnemnleestem a sziklakrol (most nyraon voltam ott). Elhitte.

2020. ápr. 11. 10:05
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
de nagy gyökszi lehet, már alapból megkérdezni
2020. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ismerősöm volt így, ő is tetkót csináltatott a karjára és a combjára is, kb. így nem is látszik, egyáltalán nem feltűnő. Azóta már ő is simán felveszi a rövidujjút, rövidnadrágot.
2020. ápr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem is vannak az alkaromon, de inkább csak a csuklómnál, és azt sokáig megoldottam karkötőkkel, órával ilyesmikkel, hogy ne látszódjon, persze ígyis úgyis észrevette egy egy ember, de tényleg senki nem szólt be. Szerintem aki emiatt beszólna az a szüleid, vagy a párod, mást szerintem egyrészt nem igazán érdekel, másrészt meg inkább csak sajnálnak, de nem említik meg, főleg, ha ők is átmentek rajta, és tudják milyen ez. Én azért kezdtem el mert egy nagyon rossz dolog történt velem, és egyszerűen egy idő után már akkor is csináltam, ha nem volt különösebb bajom, csak úgy kicsit remegett a csuklóm, és éreztem, hogy meg kell vágjam, szóval tulajdonképpen ráfüggtem, azóta már nem igazán csinálom, meg komolyabb bajom szerencsére nem lett belőle még sosem, de szinte már alig látszódnak. Én a hegeket neugranormonnal (azt hiszem igy kell irni) kentem. Minden jot :)
2020. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én a bal kézfejemnél a mutató és hüvelykujj közti részt vágtam szét...anya észre is vette
2020. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!