Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopata vagyok?

Pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
En is
2020. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már erőm sem volt ahhoz hogy írjak valamit. Sokszor kínomban röhögök mint egy idióta. Sírni nem tudok. Illetve nagyon nehezen. Sokat bántottak, és úgy érzem, vagyis már nem érdekel semmi. Nem érdekel mi van a halál után, már semmi sem érdekel.
2020. ápr. 10. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább traumatizált. Attól, hogy elzárod az érzéseidet, még jó esélyjel vannak. Keress fel egy pszichológust.
2020. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is tudom miért írtam ki a kérdést. Csak pocsékolom a helyet a neten. Sokkolt vagyok, igen, és így jó, legalább nem gondolkodok. Még ki kell takarítanom, mégsem halhatok meg úgy hogy nem hagyok rendet magam után. Már csak ezt érzem. Elő kell készülnöm.
2020. ápr. 10. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
XD
2020. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez egy komoly kérdés, akk max. szociopata lehetsz, depresszióval és traumával teli élettel. Keress fel egy pszichológust.
2020. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!