Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontint szedők, ti észleltek...

Frontint szedők, ti észleltek a bevétel előtti órákban feszültséget, nyugtalanságot? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Elvonális tünet. Hozzászokott a szervezeted. Mondhatni gyógyszer függő vagy.
2020. ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Persze, azért veszem be.
2020. ápr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez már nem jó jel sajnos. Addikció és elvonási tünet.


Arra kezdted el szedni, hogy ne szorongj... de most már akkor is szorongsz ha nem vetted be. Tehát a betegséget most már a gyógyszer generálja.


Próbálj meg leszokni róla mert rossz vége lesz.


Aki nem bír ki 1-2 napot tünet nélkül, xanaxmentesen, az függő.

2020. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Aki régebb óta szedi meg tudná mondani mennyi idő alatt lehet függővé válni? Nekem is felírta most az orvosom, de mivel nem akarok nagyon hozzászokni próbálom csak olyankor bevenni, amikor már úgy érzem, nagyon muszáj.
2020. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja és ez simán azt jelenti, hogy az a dózis már nem hat. Tehát ugyan ahhoz a hatáshoz már több gyógyszer kéne...


Illetbe amint kezd kiürülni 4-6 óra után, a szervezeted rákíván. Sóvárog utána.


Ez gyógyszerfüggőség.

2020. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon változó. Valakinél rendkívül gyorsan pár hét,.hónap után kialakul egy erős függőség. Valakinél meg szinte semennyire.


Én 5 évig ettem 0.5-1 mgot esténként alváshoz, aztán abbahagytam egyik napról a másikra. Elején kicsit nehezen aludtam, 2 hét után elmúlt. Szinte semmi elvonási tünet nem volt.


Azóta csak időnként eszem ha már kerülgetne a pánikroham.


Másnál viszont olyan brutális függőség alakul ki hogy a falat kaparja ha nem jut droghoz.

2020. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Cimbim is időnként tol egyet heti 1-2x egy parájára. Eddig nulla fűggőség 2 év után.


... de jobb az óvatosság. Túl jó érzés amikor rájössz hogy milyen lenne szorongás nélkül élni :)

2020. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!