Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az alváshiány napközben...

Az alváshiány napközben okozhat nyugtalanságot?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 16:14
 1/7 Napsi2019 ***** válasza:
Még szép. Kb egy hét után még az alváselvonásos teszten részt vevő amerikai kommandósok is megbolondultak és egymást kezdték irtani, úgyhogy nekünk hétköznapi embereknek simán lehet ezer féle bajunk tőle. A nyugtalanság csak a legkisebb ezek közül ...
2019. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam konkrétan szorongásos panaszok vannak, ha túlságosan fáradt vagyok.
2019. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Anonime AJ ***** válasza:

Amikor a tested nem kap elég alvást az olyan mintha egy pár perc Töltés után kivennéd a telefonodat a töltöböl.

Szinte biztos hogy nem fogod kibírni egy egész napot és hosszutavon nem tesz jót.


Nagyon sok mmellekhatasa lehet(ami nem csoda tekintve hogy egy alapvető testi funkciókrol beszélünk)


Az inszomniás betegek gyakran ingerültek, stresszesek , fáradtak, és akár depressziósak is.

Emellett az alváshiány okozhat többek között.

Emésztiő úti megbetegedeseket, magas vérnyomást, cukorbetegséget, megannyi pschiés rendellenességet és bizonyítottan roviditti a várható élettartamot

2019. febr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez igaz hogy ha valaki keveset alszik vagy nem alszik akkor ő neki rövidül az élete mármint kevesebb ideig fog élni.
2019. márc. 7. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Változó, valakinek elég a kevés alvás is. Az biztos, hogy hosszú távon lehetnek káros hatásai a kevés alvásnak (értsd úgy 40 éves kor felett). A teljes alvásmegvonásba meg bele lehet halni.
2019. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor engem ez nem érint az alvásmegvonás mert én 20 éves fiú vagyok.
2019. márc. 7. 17:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagy alváshiány*
2019. márc. 7. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!