Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depi kinek meddig tartott?...

A depi kinek meddig tartott? ) Kinek mulyen tunetei voltak es meddig?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 11. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem másfél éve tart. Az első évben voltak komoly mélypontjaim, meg is akartam halni. Jelenleg nem olyan súlyos, bár a kedvetlenség, motiválatlanság jellemez így is általában, de dolgozom és igyekszem lekötni magam a szabadidőmben. Barátnőm nincs, a néhány barátommal pedig ritkán találkozom, most a vírus miatt egyáltalán nem. Összességében javulok, de ez lassú folyamat. Gyógyszert nem szedek rá, nem is akarok.

25/F

2020. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

9 éves korom óta tehát 11 éve tart szorongásos betegséggel karöltve.

Tünetei: állandó szomorúság

Sötét jövőkép

Szorongás

Önbizalom hiánya stb stb...

Gyógyszereket 1 éve szedek rá.

2020. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mióta tart, most 31 vagyok és amikorra vissza tudok emlékezni már depressziós voltam.

Gyógyszert nem szedek, orvosnál nem voltam.

Tüneteim: állandó levertség, unalom érzet, céltalanság, ön utálat, néha öngyilkos gondolatok (1x gyógyszereztem be magam, nyilván semmi eredmény), önbizalom nulla, akaraterő nulla. Úgy vettem észre, hogy az elmúlt 10 évben drasztikusan romlott a memóriám is, gyakorlatilag képtelen vagyok komolyabb dolgokat megtanulni (pl idegen nyelvek).

Az fizikai állapotom is katasztrófa, úgy saccolom minimum 10 évvel vagyok rosszabb állapotban a korosztályomhoz képest.

Egy biztos: Kezelés nélkül fokozatosan csak rosszabb lesz, javulni nem fog. Kezeléssel is, de akkor legalább telenyomnak gyógyszerrel aztán jóság van.

2020. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!