Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt rajtam kívül...

Vannak itt rajtam kívül olyanok akik a járvány miatt úgy érzik még ellenségesebbek vele az emberek és már fél emiatt akár a boltba lemenni?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy érzékelem féregként kezelnek az emberek, akárhova is megyek (bolt, nyílt utca stb... amit muszályból teszek nem céltalanul). Hiába tudom, hogy ez nem igaz, nekem ez szűrődik le a külvilágból, és amikor arra gondolok mi magyarok mennyire ellenségesek vagyunk egymással ez egyre jobban felerősödik bennem. Tudom szánalmas vagyok, de nem tudok az érzéssel mit csinálni. Plusz a konfliktuskezelő képességem zéró, kisebb "rámkiabálástól már megrettenek". Mindezt 38 éves férfiként miközben tabu téma erről beszélni.


Bocsánat a rossz fogalmazásomért, ha nem lennék érthető.



2020. ápr. 13. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Pszichiáter.
2020. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Szard le. Én pondrónak látom azokat az embereket, akik így féltik indokolatlanul 20-30 évesen az életüket, hogy a bevásárlókosarat is csak könyökkel merik tolni.
2020. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is így érzek.
2020. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, de ne törődj vele. Rám is nézett már öregasszony gyilkos szemekkel, meg öreg papi fejcsóválva a boltban, vagy az utcán. Holott már elmúlt bőven 12, szóval nem is értem, mit kódorogtak az utcán. Meg kell tanulni az ilyen pillantásokat semlegesként kezelni.
2020. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ollókezű Edward ***** válasza:
61%
Bevásárolni, gyógyszertárba, dolgozni el kell menni. Azt szerintem mindenki megérti, hogy enni kell, és otthonról sem tud mindenki dolgozni. Ha betartod az előírásokat, nem falkában jársz pl. a boltba, mint az állatok, van rajtad maszk, és az előírt időszakban mész be a boltba/gyógyszertárba, akkor nem értem az ellenszenvet. Engem az tud kiborítani, amikor pl. megérkezik a kiccsalád az 5 köhögő/prüszkölő kölkükkel, mindent összefogdosnak, mindenre ráköhögnek. Na ez tényleg antiszociális, még ha nem lenne most koronajárvány, akkor is azt mondanám, hogy a k**** a****. Az idősek meg visszavehetnek magukból, az előírások rájuk is ugyanúgy vonatkoznak, mint mindenki másra, szóval csak ne verjenek szemmel itt senkit, ha ők nem bírnak a seggükön megülni.
2020. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ollókezű Edward ***** válasza:
49%
2-es: Én 30-as vagyok, és igen, féltem az életem, mert azon kívül, hogy magas vérnyomásos vagyok (elsőnek haltak meg Wuhanban), még 2 másik krónikus betegséggel küzdök, tehát nincs jobb esélyem, mint egy 80 éves tatának. Köszönöm, hogy pondrónak neveztél, ha találkozunk, kérlek köhögj is le, hátha elkapom és meghalok.
2020. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Normális állapotnak gondolod, hogy “kisebb rámkiabálástól is megrettenek”? 40 éves férfiként? Ha vége a koronának, keress fel egy pszichiátert. Szorongsz meg önbizalomhiányod van, nagyon sok hátrány fog még érni emiatt.
2020. ápr. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tavalyi kérdés, de rólam hiszik azt, hogy a járvány miatt kerülöm és utálom az embereket, pedig már előtte is így volt, tapasztalat miatt
2021. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is már a karantén előtt is erős szociális távolságtartásom volt :D Jó is az.
2021. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!