Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiatria zart osztaly?...

Pszichiatria zart osztaly? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

2 eve egyszer majdnem bekerultem a pszichiatria zart osztalyara, ongyilkossagi kiserlet miatt (felvagtam az ereim), de kimagyaraztam magam, bar akkor is hatalmas sz.rba kevertem magam. A kerdesem az lenne, hogy ha bekerultem volna, milyen kezelesen estem volna at? Milyen gyogyszereket kaptam volna a Frontinon kivul?

Elore is koszonom a valaszokat!

17/L


2020. ápr. 15. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen csak gyógyszert kaptál volna, hanem sok sok terápiát. Ez nem egy olyan hogy frontin és megvan oldva. Pszichológushoz most nem jársz?
2020. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zárton nem sok mindent csinálnak veled, elég az, hogy be vagy zárva. Csak akkor szíjaznak le vagy gyógyszereznek túlzott mértékben, ha "rosszul viselkedsz", őrjöngsz, ellenállsz, ilyesmi. Szokott lenni bírói szemle, ott eldöntik, szükséged van-e kezelésre, ennek megfelelően akár haza is engedhetnek, vagy átraknak a nyílt részlegre. Ne keress benne logikát, mert az sokszor nincs...
2020. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gondolom akkor csoportterapia stb.

Pszichoterapian reszt kellett volna vennem? Ez a fajta terapia pontosan mit takar?

2020. ápr. 15. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyílton vannak csoportterápiák, pszichoterápiára ne számíts, az inkább csak magánorvosoknál van.
2020. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!