Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj ha magamba beszélek?

Baj ha magamba beszélek?

Figyelt kérdés
Vagyis valamikor csak gondolkozok. Van hogy elképzelem,hogy valakivel beszélgetek és olyankor úgy elgondolom, hogy beszélgetek vele. Van, hogy ki is mondom.Persze kimondani csak itthon szoktam. Jó, volt már olyan, hogy hangosan kimondtam a gondolatom pl. az utcán,de sztem az más tészta. Szóval, így elképzelem, ahogy a barátaimmal beszélgetek, meg hülyéskedek(nem feltétlenül a barátaim, csak mondjuk azt szeretném,hogy a barátaim legyenek, de valós személyekről van szó...asszem,persze lehet találtam is már ki,nem tudom).Szóval, így elvagyok a saját kis világommal. Volt olyan is, hogy elképzeltem, hogy valami hülyeséget csinálok valakivel, és együtt röhögünk, és én ilyenkor tényleg szoktam valósan röhögni.Mások előtt is van, hogy valami hülyeség eszembe jut,olyan vigyorgok és tartom magam amennyire csak lehet. De úgy valójában,olyan jó kis párbeszédeket tudok elképzelni és mint egy élményként élem meg. Ez am, így rendszeres,szóval mindennap csinálom...nem tudom mennyi ideig...óráig, félóráig, vagy tovább? Na nem tudom. Júj meg egyszer volt olyan hogy konkrétan lefekvés előtt láttam magam előtt egy piros skorpiót vagy mi volt az. Becsuktam a szemem, kinyitottam aztán nem volt ott.Aztán megint becsuktam-kinyitotamazt ott volt.Aztán már nem nyitottam ki mégegyszer, mert talán féltem hogy valami félelmeteset látok.Ilyen utoljára tán csak kissebb korombam volt. Bocsi,hogy hosszú lett,meg kicsit ki is tértem a témától,csak azt szeretném tudni, hogy mennyire vagyok nem normális. Amúgy elég könnyen fel is tudom idegesíteni magam,de olyan hüjeségeken, meg olyan is van,hogy mozdulatokat csinalok amit szerintem tudnák kontrolálni de jól esik.Ja meg így a végére annyit, hogy karantén előtt is furi voltam. 16L
2020. ápr. 15. 20:17
1 2
 1/12 Kecskeember ***** válasza:
100%
Ez egy kicsit érdekes, én is szoktam magamban beszélni,de nem az utcán :) Általában hangosan kimondod a gondolataid az néhány embernél normális dolog ! :)
2020. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ne érts félre,nem szoktam az utcan magamba beszélni, csak hogy pl. Volt hogy mondjuk egy szót kimondtam, amikor nem.figyeltem, meg akkor am se látott senki.
2020. ápr. 15. 20:25
 3/12 anonim válasza:
Nem vagy egyedül.
2020. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondolkodom, hogy nem kellett volna mindent így őszintén leírni mert még beküldenek a phszihiátriára.
2020. ápr. 15. 20:26
 5/12 anonim válasza:
Ilyen velem is volt, azt gondolom, hogy ez nem baj sőt fokozza a gondolkodásod, de vigyázz, tudd hol a határ, később ha dolgozol és kifáradsz nem lesz erőd ilyennel foglalkozni, de azért szerválj igazi barátokat is.
2020. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valóban szükség lenne igazi barátokra is. Igazad van. Csak hát amilyen jól én barátkozni tudok....
2020. ápr. 15. 20:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Én csak beszélgetés közben szoktam gondolatban elképzelni vicces jeleneteket amin vigyorgok, röhögök is kicsit magamba fojtva és akkor szoktak a barátok nézni hogy mi volt olyan nagyon vicces. Megesik néha hogy hangosan gondolkodok ja, mondjuk nyilvánosan nem nehogy már bolondnak nézzenek :) Régen egyébként nekem is volt felkelésnél egy fantomkép amit láttam pár pislogásig.
2020. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért örülök hogy nem vagyok egyedül. Valójában ezt most csak jól esett leírni. Meg hát mindig tudatomnál vagyok és tudom hogy csak elképzelem, szóval valszeg csak egy kicsit különc vagyok.
2020. ápr. 15. 20:43
 9/12 anonim ***** válasza:
#5 Válaszoló. Manapság már nehéz jó barátot találni, havert az könnyebb, akivel csak lógsz itt-ott. Egyébként nekem sincsen sok barátom az a 1-2 bőven elég.
2020. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja meg azt elfelejtettem mondani hogy így fel alá jarkálok közben és úgy beszélek , persze csak otthon.
2020. ápr. 15. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!