Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj ha magamba beszélek?

Baj ha magamba beszélek?

Figyelt kérdés
Otthon, mikor egyedul vagyok a szobámba gyakran van olyan, hogy hangosan beszélek magamba.pl elgondolkodok mondjuk a jövőmön vagy ilyesmi és így hangosan mondom. Vagy ha vmin nagyon gondolkodok kimondom hangosan, mert könnyebben megy a gondolkodás. Ilyenkor mindig tudom hogy magamba beszélek persze, nem mással, és nem szoktam mások előtt csinálni. De zavar, olyan mintha hülye lennék. Meg gyakran hallom, hogy az aki magába beszél bolond. Akkor ez most normális vagy nem?

2016. dec. 13. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tévhit.


Amíg csak akkor csinálod amikor egyedül vagy, és kontrollálni is tudod, nem vagy bolond.

2016. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember(vagy bevallja,vagy nem )beszél magában amikor egyedül van. Ettől még senki nem bolond.
2016. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Énis szoktam! semmi gond, csak felvázolod magadnak a terveidet, biztos jobban eltudod képzelni ha kimondod , vagy könnyebben megy a gondolkodás!
2016. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) megnyugtattatok
2016. dec. 15. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!