Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszul vagyok, mit tegyek?

Rosszul vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Öngyilkossági kényszerérzésem van. El szokott múlni, de most rosszul vagyok, olyan értelemben hogy holnap készülök elmenni felvágni az ereimet. Sokkoltnak is érzem magam, sírok meg a fejemet vertem a falba. Nem tudom kérjek-e segítséget holnap, vagy úgysem vesznek komolyan?
2020. ápr. 19. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Vagy kérj azonnal segítséget - kék szám, telefon -, vagy ne terrorizáld az embereket manipulációval.
2020. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért holnap? Igaza van az elsőnek, ne sokkolj bennünket, tedd amit akarsz.
2020. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne sokkoló? Minden nap halnak meg emberek, minden percben. Ez természetes dolog.
2020. ápr. 19. 13:02
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Egészséges lelkületű embernek sokkoló ha valaki öngyilkossággal fenyegetőzik. De már megtanultam ez csak segélykiáltás, aki meg akarja tényleg tenni nem ide irogat.
2020. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia ha gondolod írj rám,nagyon szívesen meghallgatom mi a gondod és beszélgethetünk. :)
2020. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, kérj segítséget.

Itt kérj segítséget:

[link]

2020. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Érvágás nem jó ötlet.Nem olyan egyszerű,nagyon kevesen haltak meg így.
2020. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért holnap? Hát gondoltam veszek valami alkoholt esetleg, és ugye ma vasárnap van. Biztos jól fog jönni egy kis alkohol. Mindegy, nem akartam sokkolni senkit, tényleg. Nyugodjatok meg, az élet szép! Nem? De! Ja.. Nincs semmi baj.
2020. ápr. 19. 13:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz élni, tedd meg, szabad ország. Senkinek nem tiszte megmondani, hogy megtedd, vagy ne, hisz nem ismernek, nem jártak a te cipődben. Ha egy kicsit nagyobb képben akarsz gondolkozni, akkor ajánlom, hogy gondolj azokra akiket szeretsz, akik fontosak számodra, és gondolj arra, hogy 1 emberi élet is egy emberi élet, ugyanúgy számít. Én a helyedben nem tenném meg, sokszor akartam, fiatalabb koromban, de rájöttem, hogy semmit nem oldok meg vele, és csak mások élete lesz rosszabb ezáltal.
2020. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!