Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Jelenleg 28 éves leszek megmondom őszintén a múltam során sok rossz dolgokon keresztül mentem bár saját magamnak okoztam de nagyon sok rosszon keresztül mentem volt hogy saját anyámtól is megilyedtem és nem mertem otthon maradni sem magam . folyton félelmeim vannak és hülye gondolataim észrevettem járok pszihiáterhez de megmondom őszintén lehet hogy el sem kelet volan menni mert ugye szokásos nem mennyünk bele ugye a gyógyszerekkel való tömés de egy a baj kapok egy injekciót csak sajnos úgy vettem észre hogy több kárt okoz mint hasznot akkor mire adják nem értem ?? elvégre most elég jól vagyok hétfőn kellene menni de mit csináljak??? mert nem akrok ismét letargiába esni. Volt ohogy otthon részegen lemondogattam embereket és féltem kimenni utcára ne hogy a jó isten az utamba állítsa őket és akkor jaj nekm ilyen gondolatok jöttek ami szerintem normális. voltak olyan tüneteim hogy a tarkóm majd szétment és fejem tetje olyan kínzó gyötrelmek szoktak gyötörni de mostanába nincs rajtam hál isten de a fájdalmakra visszatérve hogy fogalmam sincs miért nem lettem öngyilkos. elvégre nem kötelező menni orvoshoz de megmondom őszintén ami nagy baj sosem dolgoztam sehol és semmi szexuális kapcsolatom de még csak csók sem volt lánnyal sem semmi . szerintetek mit csináljak az életemmel ?? folyton rajtam vannak ilyen félelmek és nem tudom mi az oka neki szerintem pszihiáter kezelés után nem vagyok jobban és eléggé rutinos is vagyok a testépíttésben mivel sokat sportoltam régen nagyon sokat le is fogytam több mint 100 kg,de nagyon régen volt az már. csak sajnos sok olyxan dolgot csináltam amit nem szbadott volna beleavatkoztam a fehér zajba és hálálközeli élményekkel szórakoztam és szellemekt és holtakat idéztem is bolygattam őket és ennek tudata múltam rossz emléke okoz kárt az elmémben . hogyan tovább szerintetek ??? értelmes válaszokat várok
2020. ápr. 22. 21:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Még nem írtam a lényeget ide de ugyanazokat áttéltem mint a gyilkosok ugyanazokat mint akiket halálra szurkálnak mert volt egy könyv amit írtam saját kezűleg amiben leírtam a fogyásomat othon írtam plusz de előtte mikor kimondtam egy nevet akit megidéztem elfutottam wc re még 2016 áprilisában akkor dönt=ottem el írok egy köbyvet és leírtam bene mi történt velem mikor megidéztem 2011 ben a a szellemet és arról írtam de ez csak egy név volt mert mikor írtam kimondtam egy nevet megint kiröppentem a WC RE éS UTáNNAN MEGINT MAJD NYáRRA HELYRE JÖTT AZ éLETEM SZéPEN ILYEN NéGY éVIG VITUáLIS VILáGBAN VOLTAM MONDHATNAK ALTERNATíV VONALBAN így is mondhatni majd utánna oktoberben megint megidéztem aszellemt és még sok butaságot csináltam majd elmentem egy pszihiátriára mert már akkor belevatkoztam abb amit úgy hívunk fehér zaj és volt egy telefonom amit kiadtam a kezemből majd elmentem pszihiátriára és utánna j=ott a pokol poklok poklán mentem keresztül amikor le lett írva a könyv vége ahogy le lett írva megtörött a téridfő dimenzió is amjd utánna ismétt jött egy év megint poklok poklán mentem keresztül ugyanzokat áttéltem mint akiket halálra szurkálnak és ugyanzaokt mint a gyilkosok mert elkezdtem imátkozni holtakhaz elvégre fel is robbanthantám magam vagy nem ?? mert nagyon rosz dolgokon keresztül mentem plusz ugynazokat áttéltem mint az állatkízok ugyanzkt mint akik szétfrogozzák az agyukat sok rosszon kerwsztül mentem
2020. ápr. 22. 21:59
 2/5 anonim válasza:

Szerintem érdemes lenne egy jó pszichológust keresned, aki tényleg meghallgat, és nem csak felírja a receptet aztán mehetsz is. Sajnos sok a rossz pszichológus, de ha nem működik, keresni kell másikat, nekem az ötödik vált be.

Illetve hosszú távon (most a koronavírus miatt egyik sem annyira könnyen kivitelezhető, de ha vége lesz) lehet, hogy érdemes lenne hosszabb távra bemenned egy terápiás otthonba, ahol rendszeresen foglalkoznak veled, és fel tudod ezeket dolgozni (pl. a Tündérhegy elvileg nagyon jó, nézz utána). Illetve ha keresnél egy munkát, lehet, hogy lekötne, és segítene a rendszeresség.

2020. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát jah végre egy normális hozzászólló köszi szépen
2020. ápr. 22. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen injekciót kapsz?
2020. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
trevicta depot de szerintem nem kellene
2020. ápr. 23. 10:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!