Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ebben az esetben?

Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Nagyon jó viszonyban vagyunk a keresztlányommal, de valami nagyon fontosat eltitkolt előlem és aggódom érte. Eddig bármilyen problémája volt elmondta és megbeszéltük, kerestünk rá megoldást...a napokban viszont megtudtam hogy valami nincsen rendben vele és nem tudom mit tehetnék, hogyan közeledhetnék megfelelően hozzá

Egy egyszerű véletlen során tudtam meg hogy nincs olyan jól mint ahogy ő állítja. Megkért hogy vegyem ki a táskájából a telefonját és közben észrevettem hogy a táskájában antidepresszáns és szorongásoldó van

19 éves:( Nagyon aggódom érte és nem tudom miért nem mondta el...



ápr. 25. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Az egészségügyi dolga szerintem rá tartozik. Elmondhatod neki a szitut hogy láttad a táskájába telefonkivételnél a gyógyszereket és aggódsz érte. Ennyi.
ápr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
19éves=felnőtt, önálló nő.
ápr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
19 éves, azt csinál amit akar, ha akar róla beszélni akar beszél róla, ha pszichológushoz akar menni és megteheti, akkor odamegy. Ha most odamész hozzá hogy mi a baj, miért vagy rosszul mentálisan stb. akkor nem ér semmit se ha nem akarja elmondani.
ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a kérdeseket neki kellene feltenned. Ha jóba vagytok nyugodtan megkérdezheted tőle és biztosíthatos a támogatásodról.

Szerintem legjobb az őszinteség és nyilt beszéd. Ha esetleg elzárkózik és nem akarja megosztani a dolgot akkor azt is el kell fogadni, mert kora szerint felnőtt és ebben a korban már elvárják a fiatalok, hogy annak is kezeljék őket.

Utána majd beszél róla ha akar. Tudni fogja,hogy fordulhat hozzád. Ennyit tudsz tenni. Erőszakoskodni nem szabad az csak árt.

ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!