Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindennapos szorongassal mit...

Mindennapos szorongassal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Szedek egy keves antidepit, de ha nem muszaj nem emeltetnem az adagot. Amikor ramtor, egyszeruen nem tudok vele mit kezdeni, nagyon rossz, mindentol feleky azt erzem, hogy menekulnom kell.
2020. ápr. 23. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Ne szedj semmiféle antidepit, hanem kezeltesd magad rendesen vagy dobd ki az orvost.


Egyébként vannak szorongásoldára egyéb technikák: mandala, jóga, úszás, futás, olvasás, mozgás, stb. találd meg azt, ami neked a leginkább segít, gyógyszerszedés helyett.

2020. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most elkezdtem edzegetni, mindig csinalni valamit, ha megjelenik nem torodni vele, plusz az autogen treninget is elkezdtem csinalni. Ugyanugy ramtor a panik, a szorongas, de talan valamivel hamarabb elmulik, mint eddig. Csak azt lenne jo elerni, hogy ne is jojjon elo. :(
2020. ápr. 23. 11:52
 3/5 anonim válasza:
74%

Oltari nagy faszsag.


Nekem 10evnyi 24oras szolgalattol, vagyis 10ev nem rendszeres alvastol, kimerultsegtol lett panik rohamom.


Aha meg erre menjek el futni es az megold mindent.

Persze.



1es te hulye vagy.

Mikornradtor eg, ilyen erzes, roham stb azt nem te iranyitod.


Ne zagyvalj faszsagot

2020. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2-es valaszolo

Neked mi segitett?

2020. ápr. 23. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem ez segített, egybol jobban vagyok ha ezt es hasonlókat hallgatok:

[link]

2020. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!