Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 8 hónapig kezeltek, próbáltak...

8 hónapig kezeltek, próbáltak kezelni szorongással és ocdvel. Sikertelenül. Egyetlen dolog tartotta bennem a lelket, most ez is oda lett. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Szégyellem magam, mert tudom sokan a fennmaradásért küzdenek, én meg csak itt hisztizek. De muszáj kiírnom magamból. Ádámtól és Évától kezdem, de igérem lényegre törő leszek.

Nekem nem voltak szüleim gyerek koromban, anyai nagymamám "nevelt" (kaptam ételt és volt hol aludnom). De rengeteget bántott, sokat hallgattam tőle, hogy inkább felköti magát a diófára mintsem tovább gondoskodjon rólam.

Ezek a gyerekkori traumák miatt, én utálok itthon lenni. Ha tehettem csak aludni jártam haza.

Minden jó is volt, eltelt x év. Ma már 30+ vagyok, 2018 óta itthon, veszterhesként táppénzen majd a kicsivel. 32. terhességi hétig dolgoztam, csak ne kelljen itthon ülnöm, de aztán magas vérnyomás miatt kórházba kerültem. Majd megszületett a gyermekem, és az itthon lét, a bezártság miatt pszichiáterhez kerültem, aki ocdt és gen. szorongást diagnosztizált. Kaptam gyógyszereket, egyiket se tudtam szedni, elmentem pszichológushoz, de csak vezetett meditációt tartott ami nem ért semmit.

Össze szorítottam a fogam és mondom kibírom, csak tavaszig kell. Most márciusban kezdte volna gyermekem a bölcsit. Áprilisban mentem volna dolgozni.

El se tudom mondani mennyire padlón vagyok most.

Félek, hogy megkattanok még jobban. Mihez kezdjek?

Kis poros faluban lakom, itt még csak játszótér sincs, bá már oda se lehetne kimenni.


2020. márc. 19. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A párod nem támogat? Melyik gyógyszer nem vált be? Ha kiírod magadból a dolgokat, akkor az is oldja a benned lévő feszültséget.
2020. márc. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem érti, folyamatosan hozzám vágja, hogy lusta vagyok és hisztizek.

Lehet lusta vagyok, de úgy érzem nincs miért felkellnem, igénytelen lettem. Már harmadik napja egy pizsamában vagyok a nap 24 órájában.

Nincs motivációm felöltözni sem.

2020. márc. 21. 09:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Duciltiát, citagent, frontint szedtem.
2020. márc. 21. 09:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs senkim akit felhívhatnék, se barát, se rokon.
2020. márc. 21. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!