Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti hogyan vészelitek át ezt a...

Ti hogyan vészelitek át ezt a helyzetet amit a vírus teremtett?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, nincs saját lakásom, albérletben élek. Pszichiátriai beteg vagyok, rengeteg munkával elértem, hogy beilleszkedtem a munkahelyemen, sikerült elég jó pozícióba kerülnöm. Most jött ez a helyzet, a munkám szünetel, semmi pénzem, minden kilátástalan. A pszichiáterem nem akar több gyógyszert írni. Minden nap rettegek, hogy mikor lesz már vége ennek az egésznek. Munkát nem találok. Hagyatkoznom kell másokra, és elfogadni mások segítségét, különben nem lenne hol élnem. Hatalmas adósságot fizethetek vissza, ha visszaáll az élet, és dolgozhatok. Nem tudom mit tegyek.
2020. ápr. 25. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A vírusnak egyelőre nem lesz vége, inkább tanulj meg vele élni egy ideig és bízzunk benne, hogy hamarosan újraindul a munkád.

Az albérleti díjat halmozod?

2020. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Addig nem kell fizetnem amíg nincs munkám, de akkor kezdhetem részletekben visszafizetni a kimaradt hónapokat. Jelenleg semmi bevételem nincs.
2020. ápr. 25. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Várom, hogy Karácsony lemondjon, és ne kelljen kötelező maszkot hordani
2020. ápr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!