Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha kartonbol csinálok egy...

Ha kartonbol csinálok egy nagy szurke operativ kaspot, ami alul ures, belelépek, kétoldalt megfogom, felemelem s így szaladgálok az utcán, akkor mi lesz? Ha fogat se huzznak akkor a bolondokházába se visznek be emiatt. Nem?

Figyelt kérdés
Csak azt nem tudom, mit kiabáljak közben? - Én vagyok az operatív törzs. vagy - Én vagyok Müller Cecilia. Na?
2020. máj. 1. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi nem lesz, ha nem kiabálsz túl hangosan és nem teszel kárt semmiben. Van egy ilyen regény, amiben az ember egy ilyen dobozban él és azzal járkál az utcán. Japán írta az tuti.
2020. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koroszava? igaz ő filmekt csináld két bolondokházai tartozkodás között...
2020. máj. 1. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne kiabáljál inkább, köszi.
2020. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha 48 orával korábban bejelentett tuntetés lesz, akkor szabad.
2020. máj. 1. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért vinnének bolondok házába?


Akkor kerülhetsz akaratodon kívül kórházba, ha ön- vagy közveszély viselkedést mutatsz. Ez nem az.

2020. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor se ha pucéran csinálom?
2020. máj. 1. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
kiabáld, hogy áperitíf vagy, hogy néénóóó :D amúgy respect, ha megcsinálod, én veled vagyok lélekben! (testben nem, mert utálok mindenkit, bocsi)
2020. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!