Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiátrián (pl zárt...

A pszichiátrián (pl zárt osztályon) ott szoktak a betegek fogat mosni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülye kérdés de így eszembe jutott, mert mondjuk vannak olyan betegek akik eléggé veszélyesek , mondjuk önmagukra meg másokra és mi van ha valakit meg akarnak ölni vagy magukat akarják egy fogkefével.


Tudom hogy hülyén hangzik, de komoly kérdés.



2018. jan. 2. 11:00
 1/6 A kérdező kommentje:
ne diszkriminálj
2018. jan. 2. 11:02
 2/6 anonim válasza:
95%

Kedves kérdező: Szerintem a közveszélyes emberek állandóan figyelem alatt vannak a zárt osztályon és nem szabad semmilyen szinten erőszakos cselekedetekhez folyamodniuk mert különben kapnak inekciot és ezzel le csillapítják őket ha meg kísérlik fegyverként felhasználni a fogkefét.

Remélem tudtam segíteni!

2018. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Borotválkozni is lehet bent, de azt csak arra az öt percre adják oda. A fogkefét nem minősítik veszélyes eszköznek, azt magadnál tarthatod. Legalábbis úgy emlékszem.
2018. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyílt osztály is pszichiátria, ott minden gond nélkül lehet nálad borotva, fogkefe.

Zárt osztályon akinek vittek be tisztálkodó eszközöket, azokat elkérheti a nővérektől, ha szüksége van rá, persze figyelni fognak, hogy hova viszed, és gondolom megnézik, hogy pl. a borotvapenge a helyén van-e.

Azt tudom, hogy aki nem tud borotválkozni, vagy nem adhatnak a kezébe ilyen eszközt, azt ők borotválják meg, de azt kétlem, hogy a fogait is megmosnák. :D

2018. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
És akkor szerinted mindenki szuvas fogakkal, szajfertozessel jön ki az osztályról? :)) Fogkefe lehet bárkinél, borotvát le kell adni és a használat idejére odaadják. Én zárt osztályon voltam, ott így van. Mondjuk én tuti nem tudnám egy fogkefével megölni magam.
2018. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Szoktak. Még egymásét is...
2018. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!