Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopatákat, hogy lehet...

Pszichopatákat, hogy lehet felismerni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 20:14
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%
Én erősen pszichopata vagyok, szerintem a dühkitöréseimről.
2020. szept. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
Manipulálnak, bebeszélik neked hogy csak ők szeretnek téged, mosolyognak sűrűn, ők irányítják a kapcsolatot, a végén azt veszed észre hogy levegőt is csak az ő engedélyével vehetsz. De ilyenkor már gyerek van, nem igen tudnak a nők mozogni, maradnak a rossz kapcsolatban.
2020. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
4%
Nem szeret nem szorong nincs benne empátia.
2020. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

Nincsenek érzéseim, csak szükségleteim és vigyázok azokra, akik kielégítik ezeket. Üres a tekintetem, emiatt gyakran azt hiszik csak szomorú vagyok. Igazából kifejezőbb, mint bárki másé. Kifejezi az ürességet.

Csak egyvalaki tud róla, hogy pszichopata vagyok. A szüleimnek sem mutattam meg a papírjaimat, hanem egy más betegséget mondtam nekik. Ez a személy segített abban, hogy megtanuljam a kúlönböző érzéseket eljátszani az arcommal, megtanuljak megijjedni, berögződjön pár sablon mondat amit az emberek jófejségből mondanak, megtanuljam mikor illik megölelni másokat vagy vállveregetést adni.

Nem megy tökéletesen, néha furának neveznek. De azt had szögezzem le, hogy nem bántok másokat. Nem szándékosan. Kiskoromban okoztam sérüléseket, törtem el csontokat, de megtanultam irányítani magam, felmérni a tetteim következményét csakis a magam érdekében, mert nincs empátiám.

2020. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13 le lehet pontozni attól még igaz. Talán olvassatok utána.
2020. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez miért van a mentális egészség kategóriában?
2020. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!