Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki már volt...

Van itt olyan aki már volt öngyilkos és érezte, hogy közel a halál?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
De mi köze ennek a sexualitáshoz?
2020. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
90%
ha valaki már volt öngyilkos nem hiszem hogy megtudná válaszolni ezt a kérdést.
2020. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Aki öngyilkos lett, az halott! Hogy válaszolna? Nem az öngyilkossági kísérletre gondolsz?
2020. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt több kísérletem, de nem igazán éreztem a halál közelségét. Pedig egyszer közel voltam hozzá, de elvesztettem az eszméletem, így nem éreztem semmit.
2020. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De,az öngyilkossági kísérletre
2020. máj. 2. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a közeli halalt ereztem, amikor egy be nem lathazo udvarbol kiugrott elem egy ló nagyságú kutya, ezt fogtam fel.
2020. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Több kísérletem is volt, de sosem éreztem, hogy közel lenne a halál, és nem pörgött le az egész életem a szemem előtt, meg ilyenek. Sokkal jobban féltem magamtól, mert annyira elborult az agyam, hogy féltem, hogy valami visszafordíthatatlant teszek magammal. És mély depresszióban sem éreztem, hogy közel lenne a halál. Nagyon szívesen cseréltem volna akármelyik végstádiumú rákossal, aki élni akar, vagy anyával, aki a gyermeke születésénél hal meg, de minél jobban dobná el valaki a saját életét, erre annál kevésbé adatik meg a lehetősége.
2020. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt tobbszor is 15 eves korom ota egeszen mostanaig. Nagyon sokszor ez tunt kiutnak, viszont a legtobbszor megkonnyebbultem, hogy nem sikerult kivitelezni, mindig bennem volt az a minimalis remeny egy jobb eletre. Megkerdezhetem miert kerdezed? Neked is volt benne reszed?
2020. máj. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt több kísérletem, mégis a legközelibb élményem a halál érzetéhez egy oxigénhiányos állapot volt.
2020. máj. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!