Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti is egyre hülyébben érzitek...

Ti is egyre hülyébben érzitek magatokat a vírusmiatti otthonlét miatt?

Figyelt kérdés

Ugye minek ellenség ha olyan emberek vesznek körül mint a családod vagy haverod vagy munkatársaid akik nem vagy csak félig veszik komolyan ezt az egészet.

És legyen az a munkanélkuliség vagy egy családi látogatás mindig azvan kihozva, hogy ne zárkózzak be, egészsŕges fiatal vagyok, mit szóljanak akkor ők? Stb stb. Nálatok van hasonló? 36F


2020. máj. 3. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én teljesen jól érzem magam. Lehet csúnya ilyet mondani de ellennék így életem végéig. Végre nem kell hajnalban munkába mennem, ott ülni fél5ig, dobozból enni az összecsapott ebédem, a kollegák hülyeségeit hallgatni, nem szekél a nagynéném hogy latogassam meg, nem allít ne váratlanul az anyám. Az egyetlen ami zavar a maszk hordása a boltban. De ez igazán csekély áldozat a sok jóért.
2020. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az elején tényleg nyomasztó volt de miutan elkezdtünk online bulikat tartani a barátokkal visszaállt az élet. Az a jó ebben is, hogy hajnalban nem kell hazautaznom a buliból hulla fáradtan és a cigifüstjüket sem szívom, meg lehetek közben pizsmában :D Találd fel magad. Nem olyan rossz ez a helyzet mint aminek tűnik.
2020. máj. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2es nem az a baj. A rokonok tesznek úgy mintha zárdába vonultam volna és, hogy minek viszem túlzásba? Emiatt vesztettem el a munkám is. Home officet nem engedte a főni jejárt a szabim es kozos negegyezéssel vége lett. Most ülök egyedül az albiba, messengerezek és minden napom hírek nézésével tellik. Albi csökkentesrol meg szwrintem nem is számíthatok. Unom ezt de leginkább a munkanélkuliséget.
2020. máj. 3. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem érdekel más véleménye. A családommal meg kijövök.
2020. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van az, amikor tudat alatt de saját családja az embernek a Farkasa...
2020. máj. 3. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:
De miért nem kezdesz magaddal valamit? Miért nem keresel más munkát? Vagy otthonríl végezhetőt. Ha a híreket hallgatnám egész nap én is meghülyülnék. Agymosás az egész. Anyammal beszéltem én is minden nap aki folyton rémhírekkel traktált. Megkértem hagyja abba. Nem tette. Most már nem beszélek vele. Ennyi. Szépen mond meg nekik hogy ne idegesítsenek. Ha nem képesek rá akkor ne beszélj velük. Az én agyamat ne mérgezze senki! Kezdj magaddal valamit. Mert a gép előtt ülve nem csoda ha becsavarodsz. Másrészt gondolj bele ha visszaállitják az életet úgy hogy a járvány nem szűnt meg akkor nem ülhetsz otthon a 4 fal között az idők végezetéig. Menj ki sétálni. Süt a nap. A fáról nem ugrik rád a vírus.
2020. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok azért kimegyek neha boltba stb. Én arra utalok mint pl gyárban vagy olyasmi helyen dolgozók akiknek nincs vàlasztás utálkozva osszák az észt pluszba idegesítve meg szinte számonkérve, hogy csak felélem A SAJÁT pénzem, hogy milesz így velem? Persze mikor 2 helyen is dolgoztam egyszerre azért nem aggódtak.
2020. máj. 3. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!