Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A járvány alatt jöttem rá,...

A járvány alatt jöttem rá, hogy fogalmam sincs ki vagyok és mit akarok. Hogy jöhetnék rá? 40/N

Figyelt kérdés
Van több diplomám, kívülről nézve érdekes és egyedi és irigylésre méltó a munkám, voltak világmegváltó gondolataim és céljaim. Aztán rájöttem, hogy egy szélmalomharcot vívok lassan 2 évtizede és belefáradtam/belefásultam és azt érzem, hogy nem akarom a járvány után ugyan azt az életet élni. A baj, hogy leghalványabb fogalmam sincs mi mást csinálhatnék amitől jobban érezném magam és nem egy mókuskerékbe zárva élném az életemet. Ha valakinek van építő ötlete írjon.
2020. máj. 3. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam is vannak néha ilyen érzések, de csak azt tudom tanácsolni, hogy ilyenkor csinálj olyat, amit eddig sosem tettél volna, menj el fitneszterembe vagy ilyesmi, ahol közösségben vagy, legyél társaságban, csinálj olyat ami szokatlan, menj koncertre, stb., ha majd lesz erre mód.

Ez a bezártság sajnos ezt hozza ki az emberekből, majd ha ennek vége, akkor jobb lesz.

2020. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
költözz tanyára akkor :D
2020. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tévedsz nem a bezártság hozta ki. Korábban csak azért bem fogalmazódott meg bennem mert csak túléltem már gondolkozni sem volt időm. Nem vágyom tömegbe és emberek közé sem. Nekem jó most ez az állapot. Nagyon jó. A tanyára költözés nagyon jó gondolot leszámítva, hogy egyedülálló nőként úgy hogy egeszségügyi probléma miatt nehezet nem emelhetek nem tudom miből élnék meg a tanyán? Gazdalkodáshoz nem értek és tőke is kéne. Meg nem is tudom jó lenne e a földművelés? Nyilván tanyán élni, nagyokat sétalni egy tú partján meg festegetni a mezőn és teázgatni egy fa alatt azt el tudnám képzelni. Csak ebből fizetésem nem lesz. :( nem tudom mostanában lehet e lottót venni a járvány miatt? De majd utána nézek. Hátha :)
2020. máj. 3. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Utazz, annal jobb dolog a vilagon nincs
2020. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jó neked így, akkor nem tudom mi a kérdés.
2020. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4. Egy világjárvány idején utazzak? Köszi a tippet csodás ötlet volt.

A gond hogy ez az állapot nem tart örökké. Pár hónap és vége minden folytatódik ott ahol abbahagytam.

2020. máj. 3. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!