Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki még HOCD? Ti hogy...

Valaki még HOCD? Ti hogy jottetek ki belole, mennyi ido volt?

Figyelt kérdés
Par hete kenyszergondolataim vannak a homoszexualitassal kapcsolatban. Mar etvagyam sincs, hanyingerem is van. Rettegek mar a gondolattol is. Mindig a fiuk erdekeltek, ok tetszettek.

2020. máj. 5. 17:18
 1/2 anonim válasza:

Azt nem tudom mi az a HOCD, de én is OCD-és vagyok. Ahhoz, hogy meggyógyuljál előszőr is fordulj orvoshoz ezzel ha még nem tetted meg. Ő előszőr diagnózist állít fel, majd annak megfelelően tud adni gyógyszert ami természetesen csak "karbantartja".


Amitől ténylegesen meggyógyulhatsz az a terápia, de ezt az orvos szerintem úgyis ajánlja. Ha meg nem, akkor keress rá kognitív viselkedésterápia néven!


Amúgy az is lehet nem is vagy ocd-és, ezt tényleg csak szakértő tudja megmondani.

2020. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy másik kérdéshez leírtam a tapasztalataimat, véleményeimet. https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

Egyébként attól függően, hogy mennyire súlyos végleg is elmúlhat, de minimum nagyon sokat lehet enyhíteni rajta.

Egyébként azóta megoldódott?

2021. ápr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!