Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánsok hirtelen...

Antidepresszánsok hirtelen elhagyása 3 év után?

Figyelt kérdés
Rengeteget híztam a gyógyszerektől. Napi egyszer-kétszer eszek, kb egész nap mozgásban vagyok, de csak jönnek a kilók. Abbahagytam 2 hete, annyi változást érzékelek magamon jelenleg, hogy sokkal fittebb vagyok, nehezebben fáradok el, és elég a napi 4-5 órás alvás is, de van, hogy egész éjjel fent vagyok. Normális ez? Meddig lesz ez így? (Semmiképp sem szedem továbbra a gyógyszereket, mert nem akarok ennél jobban elhízni.)
2020. máj. 6. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mit szedtél?
2020. máj. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Frontin, Risperdal, Rivotril, Risperidon - régebben. Mostanában Stimulaton meg Akineton, a másiknak meg nem tudom a nevét már...
2020. máj. 6. 01:21
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Ezeket nem szabad hirtelen elhagyni! Jó a sejtésem, hogy bipoláris depresszióra kaptad ezeket? Ha igen, akkor lehetsz attól feldobottabb és kevesebb az alvásigényed, mert gyógyszer híján visszatért a mániás állapot. Az ezzel jár.
2020. máj. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ajaj, azonnal keresd fel az orvosodat! Nem vagy jól, csak ideiglenesen, ebből baj lesz...
2020. máj. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én sokáig szedtem ezeket.,évekigAztán egy nehéz vizsgára készültem,volt rá 10 napom.Annyira belemerültem a tanulásba,hogy elfelejtettem beszedni a gyógyszereimet,de jól jött akkor az álmatlanság,illetve,ahogy írod a napi 4-5 óra alvás.Úgyhogy,ha úgy tetszik,én egyik napról a másikra hagytam ott.

Még annyit tapasztaltam ,hogy ez 10 napos-kéthetes időszak után 10 napig csak aludtam jóformán.

Utána csak akkor szedtem bogyót,ha nagyon kellet (mikor szakított velem a pasim,vagy nagyon ideges voltam,vagy nagyon fura gondolatok törtek rám)

2020. máj. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Öngyilkossági kísérletek miatt kell szednem.
2020. máj. 6. 19:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző voltam.Tehát tapasztalataim szerint max 1 hónap,az első 10 a legrosszabb,de az is teljesen egyénfüggő,ki hogy éli meg...Nekem is gyakran volt a gyógyszertől székrekedésem.Mikor először kezdtem szedni ,5kg-t híztam,de olyan fokozottan boldog àllapotban voltam,hogy leszartam (elnézést)..Amikor otthagytam,fokozatosan visszaállt a testsúlyom is. Öngyilkossági hajlamom sokáig megmaradt.De idéznék Newtontól”:Az öngyilkosság gondolata és lehetősége milliók álmatlan éjszakáját könnyítette meg” (valahogy így volt :)
2020. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már a vetítést, az ember a kajától hízik.

2 év megszakítással 10 éve szedek szertralint (korábban Serlift, de az megszűnt, most Stimuloton, ahogy te is) és össz-vissz 4 kiló jött fel, nyilván nem a gyógyszertől.

2020. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze, biztosan egyformán működik mindenki szervezete... Főleg, hogy annyit eszek, mint a kutyám.
2020. máj. 8. 08:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokakat ismerek, akik elmondásuk szerint keveset esznek. Aztán látom délben, hogy mennyire...
2020. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!