Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rexetin elhagyása után meddig...

Rexetin elhagyása után meddig tart?

Figyelt kérdés

6 évig Rexetint szedtem pánikbetegégre. Napi 10 mg. Most abbahagytam. Először 5mg-ra csökkentettem most 5 napja teljesen elhagytam. Közérzetem nem az igazi. Áramütés szerű érzés folyamatosan van, kicsit bizonytalannak érzem a mozgásom. Volt hányinger, hasmenés...

Kérdésem az lenne ez az állapot mikor fog csendesülni, kb mikor várható, hogy elmaradnak az "elvonási tünetek"?


Mivel tudom elősegíteni, hogy hamarabb kiürüljön a szervezetből?


Hálás köszönet a válaszokért:)



2020. febr. 21. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
6 év után csak nagyon lassan szabad elhagyni egy ilyen gyógyszert. Egész pontosan hetek, hónapok alatt. Csak így lehet elkerülni, hogy az elvonási tünetek minimálisan jelentkezzenek.
2020. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kb. 1.5 év után hagytam el, 2-3 hétig voltak szédüléses percek, bizonytalanságok, de egyszer csak eltűntek.
2020. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kb. 1.5 év után hagytam el, 2-3 hétig voltak szédüléses percek, bizonytalanságok, de egyszer csak eltűntek.

Szauna..

2020. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gyula1971 ***** válasza:
Nekem fejfájás volt, és nem ment az elhagyás, napi 20 mg szedek, reggel felet és délben felet. De reggel már kell az agynak, mert enyhe fejfájással indul a nap így is,hogy szedem.
2020. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Üdv, Kérdező!


Hol tartasz a cuccal? Mennyi időbe telt?

Kíváncsi volnék, mert én másfél év után próbáltam meg letenni a maradék 15 Mg-ot (érdekes, a másik 15-öt gond nélkül elhagytam).

Természetesen lassan csökkentve, másodjára még óvatosabban, már nyolcadolva (!), de mindkétszer rosszul lettem.

Bevallom, nem bírtam tovább 4 napnál, muszáj volt visszaállnom a fél tablettára.

2020. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!