Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Attól tényleg meg lehet halni...

Attól tényleg meg lehet halni ha valaki bevesz egy egész doboz kventiax tablettát?

Figyelt kérdés
Barátnőm ezzel fenyeget és nem tudom mit csináljak
2020. máj. 12. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan mit tartalmaz a tabletta? Egy biztos: soha nem egészséges az, ha bárki is bevesz egy doboz bármilyen tablettát. Még a só sem egészséges, ha sokat eszel belőle egyszerre.
2020. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem a 100mg-os 1db tabletta is kiüt amit este kell bevennem. Antipszichotikum. Alszom tőle 12 órát.
2020. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a fenebe. Ha valaki ilyen dologgal fenyegetozik az mar kimeriti a lelki terrort, zsarolas fogalmat. Egyebkent nem tudom pontosan milyen tipusu gyogyszer a Kventiax az antipszichotikumok csaladjan belul, de nyilvan nem tesz jot az agynak, ha hirtelen ekkora dozist kap belole. Az SSRI tipusu antidepiket tudom, hogy tul lehet tolni, ezt nem tudom, hogy pontosan mit okozhat, de kemeny mellekhatasokat biztosan.
2020. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akár bele is lehet halni, legalábbis orvosi kezelés nélkül. Általában intenzív osztályon átvészelhető, ha időben bekerül.
2020. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!